Ve spárech draka: Část druhá

Ve sparech draka cast 2

Ve stínu Mordremothova postupu se chystá významné schromáždění, ale ne všichni světoví vůdci se rozhodli zůčastnit.Dokážete přesvědčit rozpačité spojence, aby se sešli a spolupracovali a nebo přetrvávající napětí přivolá zkázu Tyrie ? Epizoda vám otevírá další oblat k prozkoumání! Vypravte se hlouběji do Dry Top a otestujte vaši odvahu proti novým nepřátelům, které zde potkáte. Toto vydání bude pokračovat až do následujícího vydání po pauze na podzim.

Ministerská zrada

Před nějakým časem Scarlet zahájila zničující útok na město Divinity’s Reach. Nyní anonymní zdroj obvinil královnu Jennah ze spolupráce na útoku. Dokud nebude její jméno očištěno, tak královna nemůže opustit město a tedy se zůčastnit schromáždění vůdců. Spolupracujte s Kasmeer a hraběnkou Anise na dohledání zdroje těchto fám a ukončete tak tyto politické intriky.

zrada
wps

Novinky s Waypointy

Taimi dosáhla neuvěřitelného pokroku na jejím rekalibračním zařízení, ale stále ještě nemá vyhráno. Radní Phlunt se snaží zasahovat do Taimina výzkumu a jeho účast na schromáždění k tomu využívá jako páku.
Taimi může být na svůj věk geniální, ale dokáže dokončit svůj projekt a také přesvědčit asuranského radního, aby se schromáždění zůčastnil?

Živoucí poklady

Předmět na záda vypěstovaný ze záhadného semínka [Mysterious Seed] z třetí epizody druhé sezóny je stále dostupný a ještě navíc můžete nasbírat nové předměty a vylepšit ho v ascended a nebo infused verzi! Milovníky PvP jistě nadchne přidání první sady odměn z Living World, kterou si můžete aktivovat v PvP panelu.

backpc

Reagovat

You must be logged in to post a comment.

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.