Útěk z Lion’s Arch

utek-z-lions-arch

Scarlet zaútočila! Po měsících příprav hlavní padouška vpadla do Lion’s Arch spolu se všemi svými vražednými jednotkami. Nastal čas společně povstat a bránit obležené město.

Útěk z Lion’s Arch naleznete také na cz/sk wiki. Nebojte se přispět svými postřehy.

Zachraňte obyvatele

Zatímco Scarlet zamořuje přístavní město jedovatými smrtícími výpary, je vaše priorita jasná – musíte spolupracovat s jednotkami Lionguard a evakuovat co nejvíce obyvatel a obchodníků z města od velkého Komodora Lawsona Marrinera až po nejmenší dítě, jelikož právě lidé jsou tím nejcennějším z celého Lion’s Arch.

Přesídlete uprchlíky

Tři řády Tyrie – Durman Priory, Vigil a Order of Whispers se připojily k Lionguardům v budování dočasných přístřeší pro uprchlíky z města. Navštivte tyto uprchlické tábory a zajistěte bezpečí pro prchající obyvatele. Pevnost řádu Vigil se stala improvizovaným střediskem služeb, kam můžete zamířit, pokud hledáte přesídlené obchodníky z Lion’s Arch.

Získejte své odměny

Zatímco pomáháte lidem uprchnout z Lion’s Arch, sbírejte ztracené osobní předměty a navraťte je uprchlíkům v táborech. Shromažďujte zásoby vašich nepřátel, které můžete využít k výrobě nových předmětů na záda. Více odměn čeká na ty, kteří přijdou bránit Lion’s Arch – od nových užitkových věcí až po nekonečné quagganské toniky! Čím více obyvatel zachráníte, tím lepší odměnu získáte. A ti nejlepší obránci mají i malou šanci na získání vzácných předmětů z předchozích vydání!

Vstupenka na Kapitánovu vducholoď

Získejte okamžitý a neplacený vstup do nové Kapitánské vzducholodi z libovolné PvE mapy. Je plná všech možných vymožeností od Black Lion obchodníků přes crafting stanice až po vaši vlastní Mystic Forge. Zde naleznete vše, co potřebujete, pod jednou střechou! Kupte si vstup na jeden týden na zkoušku, nebo rovnou permanentní vstupenku do života luxusu! Jednejte rychle, protože prodej je omezen pouze na tento týden!

Zodiac brnění

Navlékněte se do jednoho ze zcela nových Zodiac brnění a skutečně zazařte! Tato hvězdná brnění jsou naším nejodvážnějším výtvorem!

Finišer Ascalonského velitele

Vyvolejte hromadu pomstychtivých Ascalonských duchů, aby zadupali vaše poražené nepřátele! Nic nepopudí vaše nepřátele tak, jako když je udupe ektoplazmatická armáda!

Úpravy pro Black Lion truhlu

Nyní máte šanci získat z Black Lion truhly miniaturní Marjory Delaqua nebo Mai Trin. Navíc ke všem normálním odměnám s každým otevřením získáte také pět pytlů aliančních zásob (Bag of Alliance Supplies).

3 komentáře k “Útěk z Lion’s Arch”

 • avatar

  Mě akorát hrozně začíná štvát ten rozhovor Evona a Ho-Mo-Trona ve Vigil Keepu.. opakuje se to každý 2 minuty a je to ještě horší jak poslouchat ty děti v LA za bankou jak hrajou „Ghost and Charr“ (Let me rest a minute, then we can play again!). Jinak je to takový.. o ničem, furt se opakující eventy, lidi který nic nedělaj a jdou jen po lootu. No prostě klasika. S****a.

 • avatar

  a cos cekal/a ? questy jsou kvuli achievum a loot je kvuli kridlum, jinak klasika

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.