Stín Šíleného Krále

Začíná 23.Října 2015

Stín Šíleného Krále, náš roční Halloween festival se vrací na téměř dva týdny spolu s hromady strašidelných bojů, a prázdninové zábavy! Shromážděte se s občany Lion s Arch a užijte si další rok triků,pamlsků a šílených vtípků.

Halloween se vrací do Tyrie Nezapomeňte na králova nepříjemná překvapení a možná přežijete.
Halloween returns to Tyria Cater to the king’s capricious whims, and you may survive.

Vzestup Šílenství

Vstupte do doupěte Šíleného Krále! Tenhle ďábelský boss encounter vás postaví tváří-v-tvář se samotným Králem Oswaldem Thornem na strašlivý boj . Buďte na pozoru —ďábelské monarchy mají v rukávu smrtící triky.

Svět Šíleného Krále

Only the bravest souls venture into the Mad King’s Realm!

Odvážní cestovatelé mohou jít do Labyrintu Šíleného Krále. Postavte se armádě nemrtvých  a festivalovým bojům vázaným v Labyrintu Šíleného Krále, otevřete strašidelné dveře k odstartování události , a mějte se na pozoru před strašlivýma příšerama toulajícíma se v bludišti!

Do Světa Šíleného Krále budou vpuštěny pouze nejodvážnější duše!

Can you conquer the cruel clock tower?

Hodinová Věž Šíleného Krále

Závoďte znovu s časem v Hodinové věži Šíleného Krále,nejstrašidelnější jumping puzzle v Tyrii! Přeskákejte po rozpadajících se zbytkách hodinové věže, ale buďte ve střehu-jeden chybný krok a můžete spadnout do hlubin hrůzy. Dokážete ovládnout krutou hodinovou věž ?

 

Slavnosti v Lion’s Arch

Přestavěné město Lion’s Arch bude za těchto tradičních slavností vyzdobeno. Vstupy do různých atrakcí budou označeny na mapě, candy corn obchodníci se podělí o své zboží, a Šílený Král Thorn bude vyprávět vtipy a hrát hru Šílený Král Říkal(Mad King Says)! Užijte si strašidelnou atmosféru Lion’s Arch.

Enjoy the spooky atmosphere of Lion’s Arch.

Tasty treats and ghastly tricks await you!

Tricks a Treats

Co by to bylo za Halloween festival bez pamlsků které vedou k trikům? Candy Corn obchodníci budou mít na prodej nové itemy; trick-or-treat batohy budou mít šanci na drop nových zbraní,karka helmy, nebo miniatur; a ten kdo bude čelit Šílenému Králi bude mít šanci na rare a marvelous odměny! Sbírejte potrhaná netopýří křídla a začněte si vyrábět nádherná netopýry motivována ramena.

Wallpaper

Reagovat

You must be logged in to post a comment.

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.