Soutěž o beta klíče

Poslední beta víkend Guild Wars 2, který bude probíhat 20.-22. července, se blíží. ArenaNet si to uvědomuje, a proto na oficiální datum spuštění nenechává nic náhodě a snaží se o co největší zaplnění serverů. A při této snaze neopomenul ani Českou republiku. Máme k dispozici asi 40 beta klíčů, které rozdáváme po zodpovězení jednoduchých otázek. Soutěž bude probíhat nejpozději do pondělí 16.7. 21:00. Poté budou vylosováni výherci beta klíčů. Kromě ArenaNetu děkujeme uživatelům Taurgar, Rozbuška a Alis, kteří také poskytli několik beta klíčů. Uvidíme se ve hře!

 

Soutěž skončila / klíče již byly rozeslány

Ďakujeme všetkým za účasť a prajeme veľa šťastia pri losovaní! Výherci si môžu zaregistrovať kľúče na https://register.guildwars2.com/ a následne sa prihlásiť na https://account.guildwars2.com/login a odtadiaľ stiahnuť herného clienta. Vidíme sa v hre!


Správné odpovědi byly

 

S kterou zbraní se v Guild Wars 2 nesetkáte?

Obouruční sekera

Kdo z následujících nepatří mezi Starodávné draky?

Antharas

Která rasa není v Guild Wars 2 hratelná?

Kodan

 

Klíčů bylo nakonec rozesláno 50. Zaslaných odpovědí bylo 323 z toho 268 správných a 55 špatných. Nejvíce chyb se dělalo ve zbraních, poté v dracích a rasu měli špatně pouze 2 lidé.

97 komentářů k “Soutěž o beta klíče”

 • avatar

  jsem na tom stejně :(

 • avatar

  Ahoj, myslíte že beta verzi rozjedu, když mám grafickou kartu Nvidia 8600 a 1GB ram? Mám z té ramky docela obavy.

 • avatar

  No nic nemam hold stesti budu si muset pockat.

 • avatar

  Tak jsem nakonec nevyhrál. No nic, teď už nemám žádnou výmluvu, proč nebýt celý víkend v lihu :)

 • avatar

  @Fairy: Netyrej sebe ani toho starecka:-)

 • avatar

  Zdravím lidi, chtěl jsem vás poprosit jestli náhodou ještě někdo nemáte jeden kód :( … v soutěži se mi nezadařilo a docela dost mi ten kód zavisí na tom jestli hru koupím …. vzhledem k tomu, že mám dost slabý NTB a nevím jestli hru rozjedu v nějakém normálním měřítku a nebo budu muset NTB vyměnit … potřeboval bych to ozkoušet a potom hru hned zakoupím … prosím kdyby nahodou někdo měl klíč pošlete :) … dííík byl bych moc rád …

 • avatar

  tak sem hoď parametry a dozvíš se od někoho určitě :-)

 • avatar

  Moje parametry jsou:
  HP ProBook 4510s, Intel Core(TM)2 Duo 2.0 GHz, 4.0 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 4300 Series.

  Ale víš jak lepší je to ozkoušet … přece jen nikdy ti na 100% někdo neřekne že mi to pojede nebo ne … a přece jen jak vidím jak tu kolují ty kódy tak věřím že jeden může být i navíc …. přece jen hru mám v plánu si koupit jedine co mě brzdí je PC .. proto bych chtěl ten kód… a proto prosím o jeden byl bych hrozně moc rád :) a pomohlo mi to hrozně …

 • avatar

  Ooo, tak to vše úplně mění, děkuju, že jsem měla to štěstí a získala jsem ze soutěže beta klíč (omlouvám se za předchozí příspěvek, který když jsem psala, tak jsem opravdu v PM ani na mailu zprávu neměla…)
  Ještě jednou děkuji a pokud to rozchodím, tak tam „shniju“ celý víkend :D

 • avatar

  @Ave666: Já sem to rozjel i na notebooku s Intel Core 2 Duo T5800 2,0 GHz, 4 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 3430. Ale rozjel sem to na low a při vetších akcích byl lagfest. Proto sem si radši koupil novej pc, takže se pojede na MAX =)).

 • avatar

  No já to se svým pc vidím zle, tak akorát na otestování na betě jak moc strašný to bude a pak stejně vypláznu nějaký love na vše nové v pc…
  Mám AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.19 GHz, NVIDIA GeForce 9500 GT, 2GB RAM… bída bída…

 • avatar

  To Illu: No muzu ti rict, ze ja to hraju ju taky na 64, ale 6400+ (3,21GHz, HD6870 a 4GB RAM a je to porat hratelne jen mimo mesta a mistra kde se zhromazduje vice hracu… Jinak jen pro predstavu v Citadele u Charru prumerne FPS 7 +-2 podle nastaveni grafiky ve hre.

 • avatar

  já to hraju na notasu dell xps 702x, i7 quad-core 3.1 GHz, 8 GB RAM, nvidia geforce gt 555M a problem nemám :-D

 • avatar

  illu: vitej v klubu slabo PCckaru :) Jsem zvedav jak to poslape na moji herce vzhledem k tomu ze ty system req. jsou vzdy celkem zavadejici.

 • avatar

  Greeper: Tak, když už jsem měla štěstí a mám klíč aspoň do poslední bety, tak to prostě zkusím a uvidím. Pak budu mít aspoň cca měsíc čas si sehnat nové komponenty pokud to bude takový horor (což moje malé úspory moc nepotěší…)

 • avatar

  Asi je zbytečné se tady ptát jestli by někdo neposkytl klíč na víkend co?

 • avatar

  @Blizz: 8 hodin před začátkem bety určitě.

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.