Sociální vychytávky a loučení s poplatky

Součástí nadcházejícího Feature Pack je i vylepšení několika základních systémů hry a nastane několik zásadních změn v ekonomice. Zde je vypíchnuto pár z nich.

Vychytávky pro společné hraní

První novinka je pro vedoucí gild, kteří chtěli trošku pomoci s organizováním členů. Do guild okna přibude kolonka zobrazující poslední datum přihlášení u jednotlivých členů.

Panel Looking For Group (LFG) získá nové možnosti. Přibude možnost vyhledávat ve WvW kategorii k nalezení spolubojovníků pro dobrodružství v Mists. LFG bude obsahovat kanály pro všechny tři Borderlands, Eternal Battleground a dokonce i novou mapu Edge of the Mists.

Na serverech, které obývají vícejazyčné komunity, bude hledání party zjednodušeno za pomocí funkce, která umožní specifikovat partou využívaný hlavní jazyk. Získáte tedy více možností pro nalezení party, se kterou se budete schopni dorozumět.

 

Konec poplatků za opravy zbroje

Kovadlina

I přes nedávnou porážku ve volbách do Kapitánské rady se Evon Gnashblade rozhodl platit stálou mzdu všem Tyrianským expertům, kteří opravují zbroj. Ano, je to pravda! Koneckonců den utíká mnohem rychleji, když už nikdy nebudete muset platit za další opravy! Prozkoumávejte a experimentujte v celé Tyrii s nulovými náklady na opravu poškozené zbroje. Časová prodleva, kterou strávíte cestou k opraváři, by měla být dostatečně velkou cenou za opravu. Není tak již nutné hráče trestat dalšími náklady, které nejvíce poškozují nové a méně zkušené hráče.

 

Odměna za Události a Šampióny

Se změnami odstraňujícími mechaniky, které odváděly zlato z ekonomiky, přichází i změny, které tento nedostatek vyvažují. Po tomto update tedy bude sníženo množství zlata, které získáte z šampiónů jako kořist, a taktéž bude sníženo množství zlata, které lze získat při účasti na Událostech (Events). Tyto změny jsou nezbytné pro udržení vyvážené ekonomiky. Taktéž by se tímto mohla rozdělit aktivita hráčů na více míst.

odměna

 

Mystic Forge

Mystická pec se v tomto roce dočká hned několik změn. Zommoros bude nyní rozdělovat vzácné (rare) a exotické věci trošičku jinak. Tato změna bude mít vliv na větší kolísání odměn, je však pouze odrazovým můstkem – na řadě jsou další změny, které umožní Mystické peci mnohem lepší využití. Upozornění: Míra prekurzorů nebude ovlivněna.

 

Restartování Traits

S následujícím Feature Pack budete moci předělávat své Traits kdekoliv na celém světe bez toho, abyste se museli vracet ke svému trenérovi. A aby to bylo ještě lepší, tak již nikdy za tyto změny nebudete muset platit! Náklady na změnu Traits bránily experimentování a byly příčinou toho, že jste se nemohli tak dobře bavit při pokusech s novým PvE nastavením. Takže byl tento poplatek úplně odstraněn.

traity

1 komentář k “Sociální vychytávky a loučení s poplatky”

Reagovat

You must be logged in to post a comment.

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.