První beta víkend – 7.8.

První dlouho očekávaný beta víkend Heart of Thorns začne 7.8. od 21:00 a bude pokračovat až do pondělí 10.8. 21:00 našeho času.

Beta neodhalí prozatím veškerý obsah datadisku a pochopitelně tak vývojáři chtějí i předejít vyzrazení příběhu. Hráči budou moci nahlédnout do některých částí první mapy a projít si příběhem první příběhové kapitoly. Co se skrývá za tímto omezeným prostorem a částí příběhu vás bude napínat během všech beta víkendů až do samotného vydání.

Beta víkendy jsou pochopitelně přístupné všem předplatitelům datadisku. Během testu si hráči mohou vytvořit libovolnou beta-postavu rovnou na levelu 80, s plnou výbavou a libovolné rasy. K vyzkoušení bude pochopitelně revenant se všemi pěti liniemi traitů a všemi čtyřmi základními legendami. Budete mít možnost vyzkoušet i specializace chronomancer, dragonhunter, reaper a tempest!

S vaší beta postavou nebudete limitováni pouze na oblast džungle, ale můžete s ní zaskočit kamkoliv do již existujícího světa – PvE, PvP (bude spušťen i Stronghold) a i WvW.

Jedná se o zkutečný beta test a odezva hráčů bude velmi brána v potaz při dalším vývoji a úpravách hry.

1 komentář k “První beta víkend – 7.8.”

 • avatar

  vyskušam dragonhunter, reaper, revenant a ostatne classy ma už nezaujimaju

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.