Představujeme vám: Skříň

Jedna z mnoha  nových funkcí přicházejících s dubnovým Feature Pack je systém skříně, který vám umožní sbírat a sdílet vzhledy všech zbraní a brnění ve hře.

[youtube]http://youtu.be/jVgcoVLXQXM[/youtube]

Skříň sdílená s celým účtem: Jádro pudla

Guild Wars 2 má přehršle nastřádatelného vybavení. Od kosmetickým oblečků, předmětů se specifickými atributy až po překrásná brnění a zbraně. Je tolik cest pro upravování vzhledu a funkčnosti vaší postavy, po kterých se můžete vydat. V současné době však může být orientace celým procesem úprav příliš složitá a zmatená. Řešením bude tzv. Skříň – Wardrobe, která zjednoduší upravování vzhledu kdykoliv a kdekoliv a zároveň umožní sdílet kosmetické předměty se všemi postavami na vašem účtu.

Když se po vydání Feature Pack poprvé přihlásíte, všimnete si mnoha změn ve vašem Hero Panel. Způsob používání výzbroje s odlišnými atributy zůstane stejný, nicméně si budete moci prohlédnou i panel Wardrobe, v kterém je sbírka každého brnění a zbraně, které jste si již odemkli na kterékoliv vaší postavě.

Wardrobe je zjednodušením současného systému transmutace. V panelu Wardrobe si můžete vybrat vzhled a následně ho použít na svoji zbraň či brnění a aktivovat jej bez ztráty funkčnosti. Vše si v tomto panelu můžete v klidu prohlížet a ve chvíli, kdy budete spokojeni, stisknete tlačítko “Apply”. Za uzamknutí vybraného vzhledu na vaši výbavu budete platit transmutační poplatky – Transmutation Charges.

Sbírání vzhledů zbraní a oděvů

Odemknuté vzhledy budou sdíleny napříč vaším účtem. Odemykat je můžete použitím předmětů Consumables, oblékáním, rozebíráním nebo přiřazením k účtu pomocí nového menu při kliknutí na předmět pravým tlačítkem. Věci, které jsou již Accountbound, se odemknou automaticky. Odemčené vzhledy mohou být používány donekonečna, avšak každá aktivace stojí jeden Transmutation Charge. Přináší to mnohem větší volnost při zkoušení nových vzhledů, jelikož se vždy můžete vrátit k tomu předchozímu.

Po vydání Feature pack se přihlaste do hry s každou postavou, aby se vám odemkly všechny vzhledy k nim připojené.

Pokud máte předměty, u kterých jste potřebovali více kroků k jejich vytvoření (jako jsou třeba legendární zbraně nebo Spinal Blade Backpack z vydání Boj o Lion’s Arch), tak se vám odemknou všechny vzhledy ze všech kroků výroby. Pokud tedy vlastníte Twilight, získáte přístup jak ke vzhledu Twilight, tak i ke vzhledu Dusk pro všechny své postavy. Pokud máte např. Dynamic Tempered Spinal Blades, tak získáte jak tento vzhled, tak všechny předchozí vzhledy Spinal Blades.

Městské oblečení prodávané pouze v Gem obchodě, jako je například pirátský obleček, se budou používat jako jeden předmět. Už nebude rozděleno na jednotlivé části jako jsou boty, čepice atd. – dostane jeden vlastní appearance slot. Nakoupením oblečku si vzhled odemknete na všechny své postavy. Když obleček aktivujete, nahradí vzhled brnění.  Za využití neplatíte žádné Transmutation Charges. Jednotlivé předměty, jako například Scarlet’s Spaulders, budou odemknuty pro celý účet a použitelné na všechny kategorie brnění. Některé části oblečení, které již nejsou prodejné, budou převedeny do formy toniku, jenž bude mít nekonečně použití.

Zjednodušení transmutací

Starý způsob transmutací vyžadoval dva předměty, které zkombinoval a vytvořil jeden nový. Toto mnohdy znamenalo ztrátu unikátního vzhledu některých předmětů a také to stálo Transmutation Crystal. S novým způsobem bude získávání vzhledů snazší a hledání perfektního vzhledu vašich postav si mnohem více užijete.

Pokud jste si hromadili Transmutation Stones a Transmutation Crystals, tak nezoufejte. Až bude Wardrobe přístupná, bude možné všechny konvertovat na Transmutation Charges. Crystals budou převoditelné přímo, zatímco Stones v poměru tři ku jedné.

Z věcí, které již máte transmutované, se vám odemknou dva vzhledy – a to vzhled, ze kterého máte původní atributy a vzhled, který jste na předmět aplikovali.

Použijte Transmutation Splitter na transmutované předměty v případě, kdy chcete zachovat atributy obou. Například – pokud jste transmutovali špičkovou část výbavy ze závěrečných lokací s předmětem ze základní lokace pouze pro obejití Soulbound omezení, tak nejspíše uvítáte použití Transmutation Splitter pro zachování atribut z lepšího předmětu.

Náhled

V minulosti bylo plánování toho, jak bude vaše postava vypadat, zvlášť i v případě, kdy jsme chtěli vyzkoušet správné barvy, velmi složitý proces. Ve Wardrobe si můžete nastavit vše, co potřebujete, a na každé části oblečení upravit jednotlivé barvy ještě předtím, než se odhodláte ke změně. Malou úpravou je i to, že najetím myší na barvu se okamžitě zobrazí náhled této barvy na určeném místě, což zjednoduší a zrychlí testování různých kombinací.

Titulky by Enigmatican

9 komentářů k “Představujeme vám: Skříň”

 • avatar

  Už snad nikdy neztratím 4 hodiny při oblékání nové osmdesátky :D

 • avatar

  Už nemusí ohlašovat nic dalšího, tohle mi úplně stačí na zabití času. :)

 • avatar

  Taky z toho mám ten pocit, ale čím víc změn tím líp, přece jen to hra v mnoha ohledech potřebuje

 • avatar

  *ooooooh*
  ale jo, pro jednou nebudu ironický, vypadá to užitečně ^^

 • avatar

  Kdo by nechtěl mít na 1 lvl vzhled 80-tky :P

 • avatar

  No, třeba počáteční kapucku ze Thiefa, ramena z Guarda, Kamínek z Eláče… :-)

 • avatar

  zapominate, ze wardrobe vam zpristupni i skiny z pvp lockeru, takze kdo mel nahrano plny skrine z pvp, muze bejt happy, me ty skiny ktere zrovna mam usetri na nakupu asi 40g, oproti puvodnimu stavu.

 • avatar

  btw v jednom videu rikali, ze jenom v pvp je 2000 itemu, ktere se daji ziskat, kolik jich bude v cele hre si nedovedu predstavit :D

 • avatar

  Hmm.. jestli jsem to pochopil správně, tak druhej Incinerator sem ani nemusel craftit, protože na další skiny tý zbraně ve wardrobu stačí jeden že?.. můžu se jít pověsit

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.