Ranger

Ranger je všestranná postava, která se spoléhá na své bystré oko, pevnou ruku nebo na sílu samotné přírody. Mistr boje na dálku. Se svyými zvířaty,  je ranger schopen přizpůsobit se slabým i silným stránkám svých nepřátel.

Zbraně

Main Hand Off Hand Two-Handed Podvodní
Sekera Sekera Greatsword Harpuna
Meč Dýka Dlouhý luk Kopí
Pochodeň Krátký luk
Warhorn

 

Zvířata

Ranger má tři aktivní zvířecí sloty. Mimo boj, nebo použitím speciálních pomocných skillů můze ranger měnit své aktivní zvíře. Celkově je dvanáct rozdílných typů zvířat, ktere zahrnují některá zemská, některá obojživelná, a některá vodní. V každém jednom typu jsou další větve, které ovlivňují schopnosti zvířat. Například polární medvěd může mít ledový řev, zatímco hnědý medvěd může mít řev strachu. Zvířata rangerů přejímají level od svého mistra, který určuje jejich základní útok, brnění, životy.

 

Rangeři mají speciální dovednosti:

Traps

Pasti jsou skilly které mohou být umístěny na aktuální pozici rangera. Spustí se pokud do ní vejde nepřítel. Pasti jsou aktivní dokud je někdo neprošlápne nebo zůstane ranger v dosahu.

Spirits

Ranger může vyvolávat duchy přírody. Tito mocní duchové ovlivňují oblast kolem nich. Například sluneční duch dává spojencům 20% šanci na popálení nepřátel.

 

[youtube width=“500px“ height=“305px“]http://www.youtube.com/watch?v=k-vkG4ySIAI&list=UUP_FgMqOxp_VsM0UfrL-DxA[/youtube]

 

73 komentářů k “Ranger”

 • avatar

  někdo má rád holky, někdo vdolky a někdo zas virtuální rangerky

 • avatar

  Ale ta rangerka vypadá luxusně, zajimalo by mě jestli to je silvari nebo člověk

 • avatar

  Dobrý den
  Měl bych ty to dotazy u rangera mohu mít mazlíčky zajímalo by mě o jaké typy se jedná vím že jich je dvanáct ale nepovedlo se my najít o jaké druhy se jedná kromě ještěrky ,
  pavouka a žraloka . A Ještě jeden dotaz budu moc mýt mazlíčky hned ze začátku hry nebo až v průběhu .

 • avatar

  http://wiki.guildwars2.com/wiki/Pets Tady je seznam zatím všech známých petů. Vzhledem k tomu, že nějaké pety pro rangera odemyká i Hall of Monuments tak budou určitě hned od začátku. V demu bylo dokonce vidět že jako ranger si mazlíčka vybíráš hned při volbě postavy takže s tebou je opravdu od tvého zrození :))

 • avatar

  Děkuji za odpověď
  A mam ještě jeden dotaz budu s moc zvolit jakéhokoli mazlíčka nebo jsou určitý mazlíčci
  vázány na různé rasy . Mě by se osobně líbily ty dvouocasý škorpioni nebo pavouci ale nevím jestliže budu hrad za lidi si je budu moc vybrat nebo ne .

 • avatar

  no nazaciatku to asi dostanes podla rasy na vyber ktory pet bude s tebov zacinat ale obmedzenie nebude ziadne takze kazda rasa bude moct mat vsetkych petov co sa budu dat

 • avatar

  To je zajímavá informace takže ve hře bude nějaký obchod s mazlíčky nebo si budu moc
  odchytit mazlíčka v divočině a vyměnit ho zastávajícího mazlíčka jen doufám že výměna
  mazlíčka nebude svázaná s výši levelu a budu si moc mazlíčka vyměnit hned na začátku hry.

 • avatar

  Podívej se sem: http://guildwars2.cz/media/videa/gameplay/ v tom prvním videu si vytváří rangera. Je vidět že při vytváření charu máš na výběr ze 3 petů – pes, medvěd nebo pták moa :) (kdo ví, třeba jich bude nakonec víc). Bylo potvrzeno, že budeš moct mít dohromady až 3 pety, ale jen jednoho aktivního (existuje elitka, která vyvolá všechny 3 pety naráz – Alpha Strike). Pochybuji, že by bylo omezení na pety podle rasy, jenom budeš mít možná jiný základní výběr těch prvních 3.
  Jinak co se získávání petů týče.. V GW1 šli odchytit, nešli nijak koupit (a asi před 2 lety přidali Zaishen Menagerii kde sis mohl svého peta uchovat, vycvičit a kdykoli si ho odtamtud zase vyzvednout). Jinak myslím, že peti, které budeš odchytávat někde v divočině budou mít nízký level, možná taky podle toho v jaké oblasti budeš, ale nemusíš se bát žebys potkal na začátku peta na lvl 50 a nemohl ho ochočit :)

 • avatar

  Děkuji za vyčerpávající odpověď . Jak jsem se dočetl různí mazlíčky budou žít v různých
  přírodních prostředích např. dvouocasí škorpióni na suchých místech jako jsou pouště a podobné místa . Proto by mě zajímalo jestli budu moc pohybovat hned od začátku hry po celém světě a jak . Protože bych se rád třeba na začátku koukl do pouště kde bych chytil toho dvouocasého škorpióna a vrátil bych se třeba na začátek odkud jsem začínal .

 • avatar

  Zajímalo by mě jaké typy brnění budou nosit různé povoláni .Jestli jeto roztříděno podle povoláni jako například warrior těžké brnění ,elementalista jenom šaty ,Ranger lehké brnění a podobně nebo si bu moc obléknou všechny typy brnění bez rozdílů povolání .

 • avatar

  To Romel: Myslim si, ze to bude presne tak jak to znas a jak si to tu popsal. Kdyby to nejak menily asi by to pak nebylo zrovna to „prave orechove“. Samozrejme je tu moznost ze ArenaNet prijde s nejakym novym povolanim a je docela mozne, ze by zrovna to nove povolani mohlo nosit vice typu brneni, ale i pres to vsechno stejne bude pro tebe jako Warra lepsi nosit napr: Plate brneni, nez Mail ktery ti neda az takovy armor pokud by si hral spec na tanka. Takze je stejne jedno zda Warr bude moci nosit vsechny druhy brneni, protoze stejne das prednost Platu(nebo Mailu) pred Leatherem kdyz bys zrovna byl ten warr. A zase bych mohl pokracovat pro rangera budou lepsi veci Leather kvuli bonusum ktere z nich ziska atd atd … :-)

 • avatar

  Nebo se muzes stat, ze by kazde povolani mohlo nosit kazdy druh armoru, ale vem si Rangera v tezkem armoru, asi by mu klesla uhybnost, presnot a treba i sila vyslaneho projektilu. S ele to same atp.. :-D

 • avatar

  Dve classy na heavy armor, tri na medium a tri na light. Tak to bolo ohlásene.

 • avatar

  mno dokonce :) … to jsem ani nevedel :)

 • avatar

  Tak podle Artyho nam chybi jeden caster a 2 medium armored. Nejakej monk, assasin ci co ho vsici chtej a prekvapko na zaver…

 • avatar

  …vyzkouším si CHARRA rangera…uvidíme…GW 2 je v nedohlednu:-(

 • avatar

  Jn…už mě s tím vážně deptaj. nemůžou říct alespoň přibližně roční období kdy to vyjde?! asi si vatrham všechny vlasy!

 • avatar

  Já sem o rangerovi uvažoval ale jestli ti peti budou stejně blbí jako v tom demu, tak uřčitě za něho hrát nebudu. Sice psali že se UI snaží vylepšit ale modle mě tam budou pořád nějaké chybky

 • avatar

  …když rangera, kterého určitě vyzkouším tak samozřejmě se zvířetem:-)

 • avatar

  Teď mě napadla jedna věc jak ty pety teď předělávají tak je docela možné že udělají obojživelný všechny suchozemský
  tvory .Jak jsem nato přišel jednoduše Rangerovou hlavní výhodou je že má pety ale ne všichni pety zatím můžou do vody takže ten co si vezme ze začátku tvora který do vody nemůže bude ve značné nevýhodě v podvodním boji .Sice si časem bude moc ochočit i jiné pety co do vody můžou ale to nepůjde hned od začátku .Další argument je že všichni ty neplavající tvorové ve skutečnosti umí plavat sice ne moc dobře ale umí .Taky jsem vyděl na některých videích z
  Necromancerem jak vyvolá a používá dvouocasého škorpióna pod vodou .Vím že u Necromancera je to jiný případ
  ale snad by to šlo udělat i normálních petu .

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.