Necromancer

Necromancer je odborník na temné síly, vyvolává mrtvé, vládne silou ztracených duší a doslova vysává život ze svých nepřátel. Necromancer se živí energií života, díky které ošálí smrt nebo přivádí spojence zpět od břehu řeky smrti.

Zbraně

Main Hand Off Hand Two-Handed Podvodní
       
Sekera Dýka Hůl Kopí
Dýka Focus   Trojzubec
Hůlka Warhorn    

 

Life Force

Life force je speciální typ energie používaný necromancery. Pokud dosáhne určité hodnoty, může necro použít Death Shroud, čímž se změní na přízrak. Každá jeho zbraň má určité skilly, které plní life force a navíc získává mnoho energie za smrt nepřátel poblíž. A nakonec jsou tu podpůrné skilly, které pasivně doplňují life force, jako Ghost Armor, který automaticky doplňuje tuto energii pokaždé když necromancera někdo zasáhne.

Death Shroud

Death Shroud je speciální schopnost používaná necromancery. Může se proměnit do této přízračné formy a pokračovat v boji, své životy nahradí Life Force a tím se může zachránit před smrtí. Díky této schopnosti je necromancer jedna z nejodolnějších profesí v Guild Wars 2.

 

Necromanceři mají speciální dovednosti:

Wells

Wells jsou otevřená kouzla, které dovolují ovládat oblast okolo něj. Vytvoří se okolo necromancera a ovlivňují cíle v dosahu kouzla. Well of Blood například umožňuje regeneraci všem spojencům v dosahu kouzla.

Minions

Necromancer vyvolá nemrtvé přisluhovače, kteří útočí na nepřátele a poslouchají jeho přání. Každé kouzlo vyvolávající přisluchovače má přiřazen druhý krok, který se objeví po jeho vyvolání. Toto druhé kouzlo dodává další možnosti jak miniona posilnit. Například, necromancer má léčící skill Summon Blood Fiend, který vytvoří přisluhovače, který léčí svého pána při udělování ran nepříteli. Jakmile je přisluhovač vyvolán, Summon Blood Fiend skill se změní na skill Taste of Death, který umožní necromancerovi přisluhovače zničit a tím rychleji vyléčí svá velká zranění.

 

[youtube width=“500px“ height=“305px“]http://www.youtube.com/watch?v=GH7k-6ZdQWA[/youtube]

259 komentářů k “Necromancer”

 • avatar

  @Taurgar: jakoze kdyz nekdo casti na kamose a ja si stoupnu pred nej ze to chytim ja misto nej? :D to by bylo zajimavy :P

 • avatar

  @MaXi: Tak to ale v GW2 funguje, hrac pres tebe sice muze „probehnout“ ale letici skill telem zastavis:-)

 • avatar

  protoze kdyby byli i friendly nepruchozi, tak si pis, ze se najdou trotlove, co budou blokovat urcity mista abys je nemoh pouzit ;)

 • avatar

  @Ficik: tak bol som v tom ze v tomto sa zmeny nediali, ale mas pravdu ze to neviem povedat na 100% a bol to skor predpoklad… postnem to ako otazku na GW2guru a budem informovat…

 • avatar

  ok, tak nepostol som otazku, ale spravil som si mensi prieskum a vysledok: da sa prebehnut cez priatela aj cez nepriatela, nie je pevne fyzicky co sa tohto tyka nikto… jedine ine je, ze pokial mas nepriatela targetnuteho, tak ta to cez neho nepusti (je pravdepodobne ze je to obojstranne a mozes tak blokovat prave 1 nepriatela, ale toto som nikde nenasiel spomenute a potrebovalo by to trochu zlozitejsi test alebo najblizsie Q&A)

 • avatar

  @Cubeo: No, mně je to blokování docela jedno, protože stejně na 90% nebudu používat miniony a budu nejspíš hrát (jako v GW) kombinaci blood/curse.

 • avatar

  Ono vzhledem k heal systemu by ruzne stucky o lidi byly dost frustrujici.

 • avatar

  čauky ;) :D hele Necromancer má hrozně moc bleeding overtime spellů stejně jako poinsonů… Ty bleedingy se stackujou? nebo jeden ruší druhej? Díky za odpověĎ :)

 • avatar

  @teppic: stackujou ,ale jdou i rusit ci prevadet na jine cile

 • avatar

  jop to vím :) dík ;)

 • avatar

  Co si myslíte kterých postav bude přemnoženo které profese? Warioři? Necromanceři?

 • avatar

  @Grainer: V betě to bylo docela vyrovnané (no krapet více thiefu a méně engi), ale necro je dost těžkej na hraní protože jeho CC je ubohej, takže většinou lamky co chtějí mít killy přejdou na klasiku thief/warrior kde můžeš mít super burst dmg aniž by to bylo náročné na skill a necromancerů ubyde.

 • avatar

  Co je prosimtě ubohy CC? Nevím co znamená ani to CC, ale myslíš že hrát za Necromancera bude výzva? Nebude to ztráta času? Je aspon trochu vyrovnaný jako ostatní postavy? Myslíš že jako human nebude špatný? Promin za ty otázky, ale docela mě to zajímá a nerad bych udělal blbost.

 • avatar

  Chtěl tím jen říci že Necro má méně controlu .. schipností jak si v PVE udržet moba od těla.. a jeho dobré zahrání bude více důležité pro tvé přežití než například s guardianem který v betě naběhl mezi moby a daval je jedna slast :).. Prostě je to jiný styl hraní.. a každému vyhovuje něco jiného..já například začal s Mesmerem..a když jsem přešel na NEcra bylo to o poznání lehčí…ale časem sem se za mešáka naučil hrát proti mobům..a šlo to..spíš je to taky tím že GW2 jsou fakt dost o pohybu ..ale i tak určitě bude v pve lehčí nějaký Warrior či Guardian než zahrát Light armor classu :)…

 • avatar

  @Insidel: Méně ani ne, ale spíš žádný. 2x fear na 1 sec a jeden je marka a kvůli druhému musím do DS a jeho jedinej knockback je u liche.

 • avatar

  jj ale tak Mesmer taky nemá tolik cc..max stun z mantry co vím a na víc si moc nevzpomínám..odkopnutí 2H swordu..ale to sem nepatří… celkově v GW2 není tolik CC..a je to dobře.. i když se to v sPvp projeuje že každej druhej lehce uteče :D

 • avatar

  Není to blbost udělat Humana Wara? Nevím proč ale dost lidí mi to tvrdí.

 • avatar

  @Grainer: podle mě ani ne, dit je to celkem realná kombinace :))

 • avatar

  Vidíš každej má odlišné názory … =)

 • avatar

  @Grainer: Nj človek a bojovník? To nejde k sebe :D (jasné že to nie je blbosť ale moc originálne to nie je)

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.