Necromancer

Necromancer je odborník na temné síly, vyvolává mrtvé, vládne silou ztracených duší a doslova vysává život ze svých nepřátel. Necromancer se živí energií života, díky které ošálí smrt nebo přivádí spojence zpět od břehu řeky smrti.

Zbraně

Main Hand Off Hand Two-Handed Podvodní
       
Sekera Dýka Hůl Kopí
Dýka Focus   Trojzubec
Hůlka Warhorn    

 

Life Force

Life force je speciální typ energie používaný necromancery. Pokud dosáhne určité hodnoty, může necro použít Death Shroud, čímž se změní na přízrak. Každá jeho zbraň má určité skilly, které plní life force a navíc získává mnoho energie za smrt nepřátel poblíž. A nakonec jsou tu podpůrné skilly, které pasivně doplňují life force, jako Ghost Armor, který automaticky doplňuje tuto energii pokaždé když necromancera někdo zasáhne.

Death Shroud

Death Shroud je speciální schopnost používaná necromancery. Může se proměnit do této přízračné formy a pokračovat v boji, své životy nahradí Life Force a tím se může zachránit před smrtí. Díky této schopnosti je necromancer jedna z nejodolnějších profesí v Guild Wars 2.

 

Necromanceři mají speciální dovednosti:

Wells

Wells jsou otevřená kouzla, které dovolují ovládat oblast okolo něj. Vytvoří se okolo necromancera a ovlivňují cíle v dosahu kouzla. Well of Blood například umožňuje regeneraci všem spojencům v dosahu kouzla.

Minions

Necromancer vyvolá nemrtvé přisluhovače, kteří útočí na nepřátele a poslouchají jeho přání. Každé kouzlo vyvolávající přisluchovače má přiřazen druhý krok, který se objeví po jeho vyvolání. Toto druhé kouzlo dodává další možnosti jak miniona posilnit. Například, necromancer má léčící skill Summon Blood Fiend, který vytvoří přisluhovače, který léčí svého pána při udělování ran nepříteli. Jakmile je přisluhovač vyvolán, Summon Blood Fiend skill se změní na skill Taste of Death, který umožní necromancerovi přisluhovače zničit a tím rychleji vyléčí svá velká zranění.

 

[youtube width=“500px“ height=“305px“]http://www.youtube.com/watch?v=GH7k-6ZdQWA[/youtube]

259 komentářů k “Necromancer”

 • avatar

  @Taurgar: CC temer nula [1 sec fear:[ ,problemy s miniony ,malej AOE dmg ,jedine ze se schovas za DS
  -je hodne co doladovat
  po bete hodne necro ubylo cca 5% v ankete na officu

  a hodne se zvedl war/guardian a ele

 • avatar

  @Trasher: Jo, protože lamky, co si ho nedávali, tak od něj hned odešli…Viděl jsem dost videí, kde si to Necro dával a to celkem dost ;) Ono to neni o postavě, ale záleží na hráči….Ano, war a guardian se zvedli, ale sám víš proč :)…Obtížnost hraní a ovládání, těchto dvou profesí, neni nějak na HC úrovni – neříkám, že je to lehké, opět záleží na hráči, ale patří to mezi ty nejlehčí v GW2

 • avatar

  @Trasher: Tak AoE dmg není špatnej jel jsem bleed- staff a scepter/dagger + plague a dát 2-3 solo nebyl problém, ale není to povolání, kterému se stačí věnovat půl hoďky a dokážeš ho hrát aspoň trochu efektivně. Problémy s miniony byly velké a tak mi nestálo za to je zkoušet více než v mists.
  Ale jinak je to luxusní povolání a neudu hrát nic jiného (no to bych kecal možná engi dostane šanci po nějákém tom měsící :P) a snad další betu udělám pořádné videa, když budu mít nové PC :/
  @Fortrens: Můžeš mi nějáké video ukázat? :D Já viděl snad jedno jinak je to samá lamka.

 • avatar

  @Taurgar: Mně se relativně líbila práce Lewise od yogscast a nebo třeba tenhle není až tak marnej : http://www.youtube.com/user/KTfansite ukazuje, že to jde i bez petů. tak to chci hrát taky. Ale není oblíbenej protože lidi to vzdávaj páč je relatvně těžký za něj hrát. Což se mi dost líbí. Asi to bude moje druhá postava.
  Všimněte si třeba u Warriora už lidi maj supr built myslím že se menuje executioner, kdy dokážou udělat crit až 10 000. Proto jde hodně lidí k Warriorovi. Zdá se OP jen proto, že je jednoduchý okopčit ten build a hrát ho.
  Necro bude muj alt. Postavím ho na bleedingu a poisonech (založený uplně na kondicích). Zároveň na self healu. :) uplně bez petů.

 • avatar

  vie ma niekdo odkazat na lore okolo necromancerov ?
  dik

 • avatar

  @uhlyk: Nějak nevím co tím myslíš, mají společnej lore s ostatníma, dostali magii, pak jim ji sebrali, pak se jim vrátila v omezený formě.

 • avatar

  to je dobry zaciatok :)
  ale skor som myslel, ako su vnimany spolocnostou, ako moc na nich necromancia vpliva psychicky, niake ich kulty/ciele a tak dalej… nikde som to nevedel naist

 • avatar

  omg :DDD http://www.youtube.com/watch?v=NHNXlQhG5FA 2:40
  Popsal bych to jako Dead Moa :D

 • avatar

  Jsem jediný, koho skilly Necromancera v GW2 tak trochu zklamaly? V jedničce mi přišly stokrát lepší.

 • avatar

  @Sabrewulf: Taky sem si ho moc neoblíbil :) Asi sme neměli hrát jedničku :D

 • avatar

  Já ho mám rád, to bude asi tím, že jsem jedničku nehrál :D

 • avatar

  @javorovej: Jsem na tom stejně :D

 • avatar

  Takže jsme dva šťastní hráči nerkoušků:)

 • avatar

  @javorovej: Jop :) Miluju svoje maso-kostnaté společníky… jako by zrovna zdrhli z pitevny :D

 • avatar

  @Manusyaah: Zrovna ty minioni sou fajnový na něm to zas jo :)

 • avatar

  @Hugísek: Jo, však je taky používám, ale kletby nemá skoro žádné a v jedničce byly suprové.

 • avatar

  No tak já už to hraju jen s Golemem (to je vcelku nutnost) a s tím co dává immobilization
  Jinak jedu Axe(Dagger)/Dagger a Staff. Podle toho jestli mám lepší axe nebo dagger ;)

  Včera jsem byl poprvé danžán a bavilo mne to dost. Všechno sem hodil na wells support.

 • avatar

  @javorovej: traja :D

 • avatar

  I mě zklamali, chtělo by to víc dmg tam je to samej bleed self and bleed your foe……..
  ale dá se hrát i skvěle bez minionů (signet na power),(spectral armor),(well of corruption),(lich form) a ještě traity na soul reaping. :D Mě to dost vyhovuje. Jsem prakticky nesmrtelnej a dmg mam.

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.