Elementalista

Elementalisté ovládají přírodní síly ohně, vzduchu, země a vody podle toho jak potřebují. Postrádají fyzickou zdatnost, naproti tomu, dokáží způsobit veliké zranění v jednom útoku, srážet nepřátele na dálku než se k nim příblíží a stanou se jim hrozbou. Přes jejich neskutečný útočný potenciál, všestranost je to, v čem tkví jejich síla.

Zbraně

Main Hand Off Hand Two-Handed Podvodní
       
Dýka Dýka Hůl Trojzubec
Hůlka Focus    

 

Attunements

Elementalisté se rychle přizpůsobí novým nástrahám změnou různých živů podle potřeby. Když se naladí na některý ze čtyř živlů, získá podle toho nové dovednosti.

Oheň

Elementalista může spalovat několik nepřátel proměnou země v oheň, chrlením roztavených kamenů z oblohy a více.

Vzduch

Zkrocením větru a blesků může elementalista zaměřit jednoho nepřítele a způsobovat mu masivní zranění.

Voda

Ledem může mrazit nepřátele a léčit spojence vodou.

Země

Elementalista může na pomoc povolat zemi pod jeho nohama, změnit maso v kámen, roztřást nepřáteli nebo způsobit vulkanickou erupci.

 

Elementalista má speciální dovednosti:

Glyphs

Tato kouzla jsou ovlivněny současným attunementem. Například Glyph of Storms sešle na nepřítele bouři založenou na kouzelníkově attunementu.

Conjure Spells

Elementalisté používají Conjure spells k vyvolání zbraní, které může použít nebo je nechat spojencům. Například Conjure Flame Axe vytvoří ohnivou sekeru, kterou je možné vrhat po nepřátelích.

 

[youtube width=“500px“ height=“305px“]http://www.youtube.com/watch?v=1C96PenzhCE&list=UUP_FgMqOxp_VsM0UfrL-DxA[/youtube]

102 komentářů k “Elementalista”

 • avatar

  Ale v boji zbraně ele nemůže přepínat a většinou nejde odhadnou jestli se dostaneš nepříteli na tělo nebo si vybere jiný cíl

 • avatar

  @Ficik: a to je hold dan za vetsi mnozstvi skillu + ma taky vetsi CD na swapu nez ma bezny weapon swap :) proto nechapu proc porad nekdo rika, jak je ele strasne flexibilni a proto ma mit min toho a toho, pritom za tu flexibilitu uz dan davno plati… neumim si predstavit jak by nekdo hral eleho bez traitu v arcane, swapne 2x po sobe a pouzije tam 1 skill protoze si to situace zada (flexibilita) a pak zustane lockej v elementu s nulovym dmg na dalsich 10sec…

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.