Rasy


Malá skupina z obyvatel Tyrie patří mezi hratelné rasy, mezi kterými hráč může vybírat při vytváření postavy.
Každá z ras má ve hře vlastní oddělenou počáteční oblast. Také u káždé z ras najdeme několik specifických vlastností, které dotváří příběh každé z postav, ale nemění její vlastnosti.
Každá z ras bude mít také unikátní schopnosti.

Asura

Asury jsou malá, roztomilá, ušatá stvoření. Ale nenechte se splést. Za jejich roztomilostí se skrývá nenávist k ostatním rasám, a povýšenost. Asury si o sobě myslí, že jsou nejlepší a ostatní rasy jsou dobré možná tak k přenášení těžkých předmětů.

Asurám se povedlo skloubit dohromady magii a technologii. Jsou to velcí vědci, nevěří v žádné bohy, pouze v sílu technologie a magie, kterou stále rozvijí. Mohou vytvářet golemy, kteří jim pomáhají v boji.

Charr

Tato rasa osrstěnců vyhnala lidstvo z jejich původního domova, Ascalonu. Jejich rasa spoléhá na sílu a neoblomnost.

Charrové nelenili a za 250 let postoupili nejvíce ze všech ras co se týče válečné mašinérie a technologie. Mohou pro boj využívat miny nebo bazuky.

Člověk

Časy kdy lidstvo bylo jedinou dominantní rasou v Tyrii už pominuly. Byli vyhnáni ze svých domovů a jejich jediným zbývajícím územím je Kryta, s hlavním městem Divinity’s Reach, vedeni královnou Jennah. Nyní je však neohrožují jenom banditi a přemnožení kentauři, ale intriky a korupce rozežírají poslední společenství lidí zevnitř.

Lidé věří v bohy a svoji víry využívají jak pro boj, tak pro dobré účely.

Norn

Nornové jsou rasa vysokých, houževnatých hrdinů, kteří si dávají záležet na individualitě a síle jednotlivce. Snaží se žít co nejvíce epický život.

Nornové spoléhají na duchy přírody. Uctívají je a čerpají z nich sílu. To jim dovoluje proměnit se napůl ve zvířata, podle toho jakého ducha uznávají.

Sylvari

Zcela nová rasa, která se vyvinula teprv nedávno z kouzelného stromu. Jsou proto plaší, zvídaví a teprve objevují svět kolem sebe.

Sylvari jsou jedno s přírodou, mohou na bojišti vypěstovat rostliny, které střílí ostny na nepřátele a nebo léčí spojence

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.