My banda Explorerů

Jak už většina z vás ví, účastnili jsme se s Chlupáčem Gamescomu (dále jen GC), zkoumali jsme co je nového, ptali se za vás tvůrců hry a samozřejmě jsme si to pořádně užívali. Ale protože jsme dvojka paranoidních chlápků, nezůstali jsme jen u toho. Možná jste si všimli v oficiálních videích z GC, že za Martinem a jinými lidmi z týmu je vždy nějaký fantastický art. Nás to zaujalo a hledali jsme na GC známky toho, co to znamená a zdali je to opravdu nějaká nápověda co se bude dít dál.


             

      

Objevili jsme, že na obrazovkách v Guild Wars 2 boothu (stánku), jsou tyto tři fantastické fan-arty ukazovány vždy po již známých videích (jako Races of Tyria atp.). Vždy pár sekundový snímek a další video. Nedalo nám to a obešli jsme s tím pár lidí z týmu, přímo jsme je naháněli :)

Martin nám s úsměvem na tváři řekl, že nám nic neřekne a ať si na to počkáme, na otázku kdy, odpověděl: „Soon, Sooner, Soonish“ (Brzo, Brzy, Brzoučko), takže jsme šli o dům dál. Přes stánek jsme si to zamířili přímo za Ramonem. Vysvětlili jsme mu, na co jsme přišli, dokonce jsme mu to snad i ukázali, ale Ramon se začal křenit a sarkasticky nám řekl: „Oh noo, you, you know it. Oh noo.“ (Ale ne, vy jste na to přišli). Jenom dodal, že pokud na to chceme přijít, budeme muset přijít v sobotu a uvidíme (oh bože, kdybychom tenkrát věděli, jak strašně nás trollil.).

O naše poznámky jsme se podělili s pár redaktory z jiných oficiálních fan-stránek (myslím, že mezi nimi byli Guru, Journal a jedna italská stránka) a chvíli jsme o tom diskutovali. Lidi z Guru poděkovali, sedli si před obrazovku a stejně jako my, si začali tyhle fan-arty, nebo chcete-li výstřižky z filmečku, fotit (Jen díky tomu, že jsme si tenhle rok nestačili zařídit Press (Novinářskou) průkazku, jsme nemohli fotky uploadnout ihned, jako oni – poučení pro příště.).

Takže jsme natěšeni večer odcházeli do kempu s tím, že nám sobota odhalí Guild Wars 2 cinematic. S Chlupáčem jsme se domluvili, že pokud nám neprozradí, alespoň hodinu, kdy by měla prezentace proběhnout, budeme se střídat po hodině na hlídce (jeden bude chodit po ostatních vývojářích a druhý bude prostě čekat v chill-outu) a v případě, že projekce začne, dotyčný na hlídce toho druhého prozvoní.

Druhý den jsme si přivstali, abychom byli na GC hned při openingu a vyrazili jsme rovnou směr na GW2 stánek, kde jsem si odchytl Stephana a snažil se ho trochu podusit, aby nám řekl přesný čas, kdy, jak a kde (mezi komunitními redaktory vznikala teorie, že by si Anet mohla teoreticky pronajmout prezentační sál, právě na ukázku nového Cinematiku). Přesný přepis, na co jsme se ho ptali a co nám řekl, najdete v článku Gamescom Ohlédnutí zpět, nicméně k Cinematiku se nám vyjádřil tak, že dnes nic velkého nebude a ať si vzpomeneme, jak minulý rok všichni tvrdili, že na GC2011 určitě Anet představí datum vydání GW2 a nic takového se nestalo.

Co si o tom myslíte vy? Bude to takové pověstné last-minute suprise (překvapení na poslední chvíli), jak je u ANetu zvykem, ku příležitosti vydání hry, nebo se jim pouze podařilo doběhnout komunitu? Vyjádřete se (jako vždy pouze k tématu) do komentářů.

25 komentářů k “My banda Explorerů”

 • avatar

  Tak na toto som zvedavy xD

 • avatar

  Tipoval bych to na launch trailer

 • avatar

  Pochybuji, že by tam měli ještě pronajatý nějaký sál, pronájem stál brutální sumu, jestli si dobře pamatuji, tak za metr čtvereční se platilo 10 nebo 20 tisíc euro

 • avatar

  Vypadá to na cinematic trailer 1. obrázek – šupiny draka ? 2. válečné malovaní norna ? 3. nějaké vodní stvoření. :)

 • avatar

  že by připravovali třeba celovečerňák ?

 • avatar

  @Agrael: No ten třetí je rozhodně nějaký člověk/norn/sylvari protože mu dost zřetelně čouhají nohy :D Osobně bych řekl že sylvari protože ty ruce vypadají trochu jako ty jejich pařáty.

  Když se podíváte na lyrics „fear not this night“ tak to taky pravděpodobně souvisí s probuzením Caithe, tak uvidíme co z toho vyleze :P

  A jenom tak naokraj: Dneska (středa) večer stress test! (v 21:00 – 1:00 jestli dobře počítám)

 • avatar

  Launch live action trailer. Enough said.

 • avatar

  @Abra: Asi se pletu, ale dneska je úterý

 • avatar

  @HerGotrek: nepletieš sa a dnes v utorok naozaj bude stresstest (Abra si pomýlil dni v týždni)

 • avatar

  ja bych to spise videl na: bla bla bla bla potrebujeme vice casu a vydani musime odlozit tady mate video :D

 • avatar

  @tomtom34: nebuď pesimista, teraz to už určite neodložia ;)

 • avatar

  http://www.imagehosting.cz/?v=stresshyh.jpg :)

 • avatar

  Tak asi cinematic trailer jelikož fan-art vypadá trochu jinak.

 • avatar

  Co myslíte cinematic trailerem? Já bych to nazval spíš live action jak říká leviathan

 • avatar

  no zisiel by sa nejaky cinematic trailer zatial mame len
  Get Ready ! http://www.youtube.com/watch?v=t-CB0hheQRg&list=UUP_FgMqOxp_VsM0UfrL-DxA&index=0&feature=plcp

 • avatar

  @Maniak147: Najdi si gamescom 2011 trailer a teaser a kdo ví kolik ještě jich bylo

 • avatar

  nepohneval by som za trailer, len nech ho pustia pred 25, kto ma cas sledovat trailer, ked je hra spustena :D

  ja cakam nieco poscenkovane ako http://www.youtube.com/watch?v=KqDL4zN9ZDA

  + mame este aj http://www.youtube.com/watch?v=FjCehYrEbO0 :D

 • avatar

  trailer by mel byt CGI

 • avatar

  @Rozbuska: co znamená GCI?

 • avatar

  @Ficik: Computer-Generated Imagery

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2017 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.