Mordrem Guard

Ano, je to pravda—sylvari byli stvořeni jako dračí přisluhovači. A teď je Mordremoth volá domů.

Po skončení druhé sezóny Living World Story jsme mohli vidět jak někteří sylvari uposlechli volání Mordremotha a otočili se proti členům Pactu. Všichni sylvari ho uslyšeli, ale jenom někteří podlehla dračímu volání. Tihle sylvari jsou známí jako Mordrem Guards.

Mordrem Guards jsou jednou z nejmocnější zbraní Mordremotha. Vzhledem k tomu, že byli důstojníci Pactu a Pale Reavers, jsou velmi zruční v boji a znají standardní taktiky Pactu. A na rozdíl od jiných přisluhovačů Mordremotha jsou Mordrem Guardi chytří a jejich úsilí jsou velmi dobře koordinována. I přesto že nemají svojí vlastní mysl zcela pod kontrolou, zachovali si svoji inteligenci a mluvu, takže mezi sebou mohou komunikovat a plnit dračí rozkazy. To z nich dělá velmi těžce sledovatelné, a ještě obtížněji porazitelné.

Když se sylvari promění v Mordrem guarda, tak se také změní jeho fyzický vzhled. Vytvořil to Mordremoth. Když se promění, jejich těla rostou do výšky a obvodu. Jsou zhruba o 20 procent větší než ostatní sylvari a znatelně svalnatější. Také se jim vytvořilo jakési přírodní brnění. Jejich vnější vrstva přechází od měkčího rostlinného materiálu k tvrdšímu tak jako je stromová kůra, která poskytuje dodatečnou ochranu v bitvě.

Nejvíce nebezpeční Mordrem Guardi jsou velitelé, speciálně vytvořeni jako elitní bojovníci. Máme tři druhy jedinečných velitelů pohybujících se v Maguuma, každý vlastní individuální vzhled, zbraně, a řadu mocných útoků. Jsou největším rizikem pro Pact. Mordremoth má neomezený počet všech tří Mordrem Guard velitelů; když jeden z nich padne v boji, drak jednoduše vytvoří nového se stejným vzhledem, stejným jménem, a také stejně smrtící řadou mocných útoků s tím že jeden z nich je nahrazen jiným.

Mordremoth Guard

V ArenaNetu, narativní návrháři pracovali s Creatures, Art, Audio týmy a herními návrháři za účelem vytvořit různé Mordrem Guards jednotky. Jejich vzhled, bojové styly a chování jsou v souladu  s jejich příběhem a jejich účely pro Mordremotha. Protože tyto bytosti mohou mluvit, často poskytnou nástin toho, co jejich pán plánuje. Budou vám hrozit a dobírat si vás a občas také možná zaslechnete jejich soukromou konverzaci, o kterou by se s vámi opravdu neradi podělili.

Mordrem Guardi jsou naprosto věrní Mordremothovi. Považují věrnost drakovi za jejich osud a odmítají své bývalé životy a učení Pale Tree. Ve skutečnost mnozí opovrhují její přítomností a faktem, že je držela od jejich pravého osudu tak dlouho. Mají pocit, že všechny ty Wyld Hunts byly pouze rozptýlení odvracející pozornost od jejich pravého účelu.

Mordrem Guardi jsou jedineční mezi přisluhovači, jeden z jejich hlavních úkolů je vytvářet další poskoky pro dračího pána. Budou se snažit přesvědčit své bývalé bratry sylvari, ať se k nim přidají. Budou chytat vězně a vodit je ke svému pánovi. Jsou experti v šíření Mordremothovi nákazy k vytváření dalších Mordrem jednotek ze všech možných tvorů. Nezajímá je jestli jejich cílová oběť žije nebo ne. Mordrem Guardi ví jak proměnit cokoli na otroky do dračí armády.

Takže, kteří sylvari se stanou Mordrem Guardy? Budeš muset hrát Guild Wars 2: Heart of Thorns™ a zjistit to. Musíme ale počítat s tím, že Mordremothovo volání není jednorázová věc. Někteří sylvari mohou zůstat přes první volání stále silní, ale všechni jsou zranitelní a mohou stále podlehnout Mordremothovu vlivu. Drak si bude své poddané držet u sebe a využije každou příležitost k růstu jeho velkolepé a silné armády.

 

2 komentáře k “Mordrem Guard”

 • avatar

  Kruta pravda pre sylvari. :D

 • avatar

  minimalne 3 to vedeli od zacatku :P

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.