Přepis live-streamu od Arena Netu.

Arena Net si pro nás připravili livestream, ve kterém se bavili o všelijakých detailech o lore z Guild Wars 2 (samozřejmě v angličtině).

Připravil jsem si pro vás volný, stručný přehled o tom, o čem se slavné tváře AN (Jeff Grubb a Ree Soesbee) bavili na oficiálním livestreamu.

20:20 – Začíná livestream. Jeff Grubb a Ree Soesbee začínají mluvit o návaznosti starého Guild Wars na Guild Wars 2. Jeff mluví o zlaté době, která byla v Guild Wars I a vysvětluje, že hlavním úkolem hrdinů (vás) v Guild Wars 2 je, znovu obnovit tuto zlatou dobu Týrie, právě v Guild Wars 2.

20:30 – Ree vzpomenula, že každý si najde svou rasu, která mu bude sedět.  Jeff jenom souhlasí a vypráví o tom, jak tento jev pozoruje sám na sobě. Jeff se také svěřil, že on sám má velice v lásce Norny – jejich jedinečnost a samostatnost, kdy jdou zabít pár monster a pak to jdou zapít. Ree navazuje s jejím zájmem o Sylvari. „Je to rasa, která je svým způsobem zvídavější než ostatní a to taky díky tomu, že jsou zde jenom pár let.“ Ree však rozebírá tuhle problematiku ještě více do hloubky a říká další příklady, kdy se hráč má možnost vcítit do postavy mnohem hlouběji, než v jiných MMO.

 20:40 – Ree vysvětluje postup v osobních příbězích a jejich průběh ve společnosti přátel. Jeff upozorňuje na spojování osobních příběhů, například v dungeonech, kde se vaše příběhy spojí. Jeff připomíná, že přesto, že hráči Guild Wars I jsou v určité výhodě, co se týče lore (příběhu), ale vše se dá zpětně dozvědět v Guild Wars 2.

 20:50 – Narazili jsme na téma draků a Glinta (jeden z nejsilnějších bytostí v Týrii – jeden z nejstarších draků). Prvně k drakům, jeden z diváků se ptá, jestli draci spolu komunikují – Jeff odpovídá, že nepochybně na nějaké úrovni. Co se týče Glinta a jeho útěku, Ree se k tomu nechce vyjadřovat, z důvodu spoileru. A tím se s vámi Jeff a Ree loučí a přejí příjemný zbytek večera.

 

9 komentářů k “Přepis live-streamu od Arena Netu.”

 • avatar

  k tomuto by se hodil překlad, jinak co jsem četl komenty na tom twitch chatu, tak to tam byl většina vypatlaných dementů strašný

 • avatar

  Jo, na něco se zeptat skrze Twitch chat, bylo takřka nemožné…

 • avatar

  jen takovy detajl, lore neni primo pribeh, pribeh je story, lore jsou souhrnne informace o historii, geografii, dulezitych charakterech a dalsich vecech :)

 • avatar

  Lepší kategorii jsem nenašel :) Tak, či tak – byla to akce na rychlo, takže doufám, že to alespoň někoho zaujme :)

 • avatar

  Dobrá práce! V tomto čase, před vydáním je každý článek, info, video zlaté :D

 • avatar

  Dobrá zpráva pro vás, je udělaný záznam! Špatná zpráva pro mě, musím to vytáhnout a přeložit :D

 • avatar

  na youtube je člověk co taky překládá věci z GW2 možná byste mohli spolupracovat http://www.youtube.com/user/GuildWars2CZ

 • avatar

  Kedaro : mam pocit že je to official YT webu :D

 • avatar

  dělá to jeden člověk, nick je Enigmatican, potom si založil tento účet protože s tam tím něco měl

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.