Krev a Šílenství

Krev a silenstvi logo

15. října 2013

Halloween se blíží a přístroje Magistera Tassiho zachytávají nějaké neobvyklé síly. Mad King není jediný, kdo se snaží prolomit bariéru mezi říšemi. Připravte se čelit synovi Oswalda Thorna –  Krvavému princi Edrickovi!

Dveře do Šílené říše (Mad Realm)

Strašidelné dveře se objevují po celé Krytě a stateční jedinci se mohou odvážit koledovat!

Labyrint Šíleného krále (Mad King’s Labyrinth)

Krvavý princ převzal část labyrintu Šíleného krále! Ovládá armády nemrtvých v říši Šíleného krále zatímco jeho otec ovládá plastové pavouky, [candy corn] elementály a další sváteční příšerky. Skeletal Lich, Grand High Viscount of Candy Corn a Labyrinthine Horror očekávají návštěvníky.

Hodinová věž Šíleného krále (Mad King’s Clocktower)

Závoďte se stoupajícím šílenstvím v nejnesnesitelnější jummping puzzle z celé Tyrie! Stihnete to na vrchol včas ?

Šílená inkvizice (Lunatic Inquisition)

Přidejte se do player vs player šílenství a zmatku s Šílenou inkvizicí, kde můžete hrát buď za zoufalého Vesničana a nebo Šíleného Dvořana [Lunatic Courtier]. Nalezněte nástroje k přežití a tajemství ukrytá v Labyrintu a pokuste se přežít noc!

Stream s vývojáři – 14.10.

Nahlédněte za strašidelnou oponu vydání Blood and Madness spolu s vývojáři při streamu na Twitch kanále v pondělí 14.10. od 21 hodin.

Vychytávky

Combat Quality of Life Fixes

Combat Quality of Life Fixes

S novými možnostmi ground targetingu, vylepšením targetingu a novou možností zobrazovat čísla poškození kondic přinášíme skvělá zlepšení toho, jak náš boj funguje.

 

Nápovědy pro skilly a traity

Byl vylepšený systém informací a nápověd pro skilly a traity. Traity nyní ukazují čísla a nápovědy u skillů ukazují, jak jsou skilly ovlivněny použitými traity.

Napovedy pro skilly a traity

 

Balance update

Balance update

Nový balance update přinase úpravy skillů a traitů s hlavním zaměřením na vylepšení podpůrných buildů ve všech částí hry pro všechny profese.

 

Představujeme vám první WvW sezónu

Od 18. řijna až do 5. prosince budeme hostovat první WvW sezónu! Světy budou roděleny do lig a každý svět v lize bude soupeřit s ostatními světy do konce sezóny.
Nejenom že budete odměněni za vaše týmové celosezóní snažení, ale také získate odměnu za každý týden, kterého se zúčastníte!

Prvni wvw sezona

 

 

 

Odměny

Sladké odměny

Získejte nějaké sladkosti za účast na Krev a Šílenství (Blood and Madness) releasu. Dokončete Blood and Madness meta achievement a získejte malého Mini Candy Corn Elementála a projděte dějem pro získání Candy Corn ložisko pro vaši domácí instanci.

Sladke odmeny

 

 

Spousta candy

Spousta Candy

Můžete vyměňovat Candy Corn za nové Halloweenské předměty jako například Mini Bloody Prince a nebo 20-místný Halloweenský kýbl a speciální crafting předměty nezbytné pro Halloweenské zbraně!

 

Maska noci (Mask of the Night)

Zůčastněte se kola Mad King Says a prokažte vaši schopnost uposlechnout šílené vládcovi výmysli a získejte tak svou Masko noci!

maska noci

Screenshoty

Lions Arch dekorace Mistic Forge dekorace Hodinova vez
Dvere Bloody prince Silena inkvizice

 

 

 

23 komentářů k “Krev a Šílenství”

 • avatar

  Jumping puzzle je taky pro mě španělská vesnice a mám stejné nadšení jako ty. I kdyby JP bylo jen prkno, malá díra, prkno a truhla, tak jsem si jist, že do tý díry zahučim :D

 • avatar

  Není někde nějakej seznam co se kdy má odehrát?

 • avatar

  Hrát můžeš vše už teď. Jenom Mad King dorazí až od 30.10. do 1.11. (18:00) a budeš si moct zahrát Mad King Says :)

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.