Informace pro BWE2

bwe2

Zdravím vás všechny!

Druhý Beta Víkend (BWE2) se nám svižným krokem blíží a naše komunita si pomalu začíná vybírat své servery. Část komunity zůstává s námi na našem starém domovském serveru Riverside a část se rozhodla přejít na server Aurora Glade.

Sledujte prosím nadále tuto novinku pro zjištění stavu guild a možných náborářů, které lze požádat o přijetí – uvedeny herní nicky a v závorce unikátní ID(pro jistotu).

!Oba servery (Riverside a Aurora Glade) jsou prozatím plné, pokud máte zájem se připojit k české komunitě, můžete se připojit na server Olafstead a jakmile bude místo , tak přeskočit.

Server Riverside

-guildy vedené naším portálem

Náboráři: Chlupac (Chlupac.1735) ; Meigg Enlye (Ficik.6538) ; Mortifer Sk (Mortifer.2946) ; Larrax (Larrax.8750) ; Taurgar (Taurgar.7352)

Guilda: Heart of Europe

Stav: Plno -bude aktualizováno

Guilda: Middle European Community

Stav: Volno


Server Aurora Glade -prozatím je plný a dočasně platí Olafstead

pokud se během večera server Aurora Glade uvolní, pak tyto guildy plánují přesun.

– guildy tvořené komunitou.

1. Aequitas Veritas

2. Deux Ex Machina

3. Morituri Te Salutant

Nábor a správa guild: Conan Cimmeran.2598 ; Temp.6523 ; Beowulf.4360 ; Nailter.2735 ;  Mitelin.4638 ; Jeryi.9145

 

Dále také neváhejte a komunikujte s komunitou na našem Team Speak 3 serveru, IRC diskuzním kanále (již s webovým rozhraním) a podělte se o své zážitky a díla na fóru.

Nevíte jak nastavit reprezentaci guildy s nově založenou postavou či změnit guildu na jinou? Máte problémy s orientací ve hře? Neváhejte a čtěte více pro nejčastější dotazy, tipy a rady!

Pro tipy a triky a zajímavosti do beta víkendu si můžete prohlédnout nedávné novinky:

Jak podporovat vaši guildu ?

Pokud jste již v nějaké guildě a vytvořili jste si novou postavu a nebo chcete podpořit a chatovat s jinou guildou ve které jste členem, pak musíte dané guildě nastavit reprezentaci.

Reprezentaci nastavíte v guild panelu (G), zde vyberete guildu a a potvrdíte její reprezentaci. Nastavovat reprezentaci je nezbytné i pokud jste pouze v jedné guildě a vytvoříte si novou postavu!

Jak se dostanu do PvP a WvW ?

Do PvP je přístup jednoduchý – stačí otevřít Hero Panel (H) a najít vlavo poslední ikonu mečů – PvP. Zde máte na výběr z Join  Now možnosti, která vás ihned přiřadí do nějaké hry a nebo „Be in the Mists“ a pokračovat dále do Hall of Memories (stejné pro WvW). V této oblasti se u Asuranských bran nachází také NPC, pomocí kterého můžete přistupovat do specifických her strukturovaného PvP a turnajů.

World PvP (WvWvW)je přístupné pomocí Hero Panelu (H) – PvP Ikona a „Be in the Mists“, to vás přenesedo tréninkové a testovací oblasti, kterou přímo proběhnete k portálu naproti, který vás zavede do Hall of Memories. Zde se (tuším po levé straně) nacházejí Asuranské brány a západně od té vedoucí do Lion’s Arch naleznete bránu přímo označenou jako WvW.

Z každého domovského města také vede přímý portál do Lion’s Arch, odkud se dá cestovat branami přímo do jednotlivých Borderlands ve WvWvW.

 

Pokud se budou objevovat další časté dotazy a nebo nejasnosti, tak tento příspěvek doplníme.

461 komentářů k “Informace pro BWE2”

 • avatar

  Dalsi stress test.

  All players who have pre-purchased Guild Wars 2 are invited to participate in our upcoming stress test. This four-hour test event will run on Wednesday, June 27th, from 10 a.m. to 2 p.m. PDT (GMT-7).

  Zdroj: http://www.arena.net/blog/help-us-stress-our-servers-on-june-27

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.