Heart of Thorns

 

Jasnou součástí jsou pochopitelně nové oblasti z hluboké džungle, které by měly být mnohem vertikálnější než jsme doposud viděli. Měli bychom mít možnost šplhat vysoko do korun mohutných stromů a nebo se naopak podívat až k jejich kořenům. Mapy v HoT by měly být mnohem dynamičtější, než cokoliv doposud.

Maximální level zvyšován nebude a to z toho prostého důvodu, aby nedošlo k znehodnocení aktuálních oblastí. Stejně tak je to u výbavy a nový stupeň přidán nebude. Budou ovšem přidány nové legendární zbraně, nové precursory a nový způsob získávání precursorů (formou speciální kolekce).


Mastery systém

Nová možnost rozvoje vaší postavy pomocí učení nových dovedností, které vám usnadní vaše cesty džunglí -například takové plachtění!
Body pro tento systém budete získávat za různé aktivity od objevování mapy až po eventy a budou společné pro všechny vaše postavy.

Specializace

Systém trochu připomínající systém sekundárních profesí z originálních Guild Wars vám umožní dále specializovat vaši profesi a odemknout ji tak nové schopnosti a dovednosti. S vaší specializací se vám odemknou nové zbraně, skilly, traity a unikátní mechaniky. Jednou zmíněnou byl Druid jako specializace Rangera, který bude umět bojovat s holí (Staff) a jedna specializace pro Necromancera by mu měla umožnit používat obouruční meč

Nové povolaní!

Nové povolání nese název Revenant a bude patřit mezi „heavy“ povolání. Revenant vyvolává síly legend (ne)žijících v Mists, což posílí a přeformuje jeho dovednosti.

 

Guild Hally

Dlouho očekávané místo pro shromažďování guild. Každá guilda si může nějakou zabrat a pak ji nadále budovat a rozšiřovat o nové služby.

 

WvW: Nové hraniční mapy (Borderlands)

WvW bude mít přírůstek v podobě nové hraniční mapy, která by se měla spustit v rotaci s tou již existující. Bude obsahovat nové cíle a možnosti jak těchto cílů dosáhnout, podobně jak je možno vidět na mapě Edge of the Mists a udržení dobitých pevností bude důležitější než kdykoliv předtím.

SPvP: Nový mód

Do PvP přibude nový mód nazvaný Stronghold. V tomto módu půjde o boj o zásoby, za které bude následně možno najmout vojáky, se kterými bude váš tým usilovat o nepřátelskou pevnost a to s cílem zabít jejich Guild Lorda, zatímco se svého snažíte udržet naživu. Pro tento mód je možno vytvářet speciální guildovní týmy s čímž přijde i nový žebříček, ve kterém je možno srovnávat své dovednosti s týmy z celého světa.

 

 

 

Reagovat

You must be logged in to post a comment.

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.