GW2 Twitchcon Legendary Dobrodružství v HoT

GW2 Twitchcon Legendary Journey panel kde se diskutovalo o Legendárních Precursor Masteries.

Video

Legendary Crafting Mastery (Precursor Crafting)

 • Dá vám to account bound precursor. Crafting z precursorů na legendárky nebyl změněn
 • Budete si muset odemknout Legendary Crafting Mastery linii, aby jste mohli kupovat itemy, které vám odemknou a začnou precursor kolekci. Budete muset zvyšovat vybranou Mastery linii, abyste se dostali k 2.kolekci, 3.kolekci atd.

gw2-legendary-precursor-collection-8

 • Začnete kolekcí založenou na lore. Například pro Juggernaut kolekci budete muset jít k různým obrům/sochám v Tyrii a pokleknout před nimi. Jednoduše vás čekají toulky po obsahu, který reflektuje Juggernauta. Dokončení kolekce vám dá Essence of the Colossal a recept pro první tier-The Colossus. To vám umožní vyrobit ne až tak úžasnou verzi precursoru ,která vám automaticky odemkne druhou kolekci.

gw2-legendary-precursor-collectiongw2-legendary-precursor-collection-6

 • 2. tier kolekce vyžaduje abyste sbírali materiály a měny od obchodníku po celé Tyrii. Pro koupi jednotlivého materiálu budete muset pro obchodníka splnit specifický úkol. První a třetí kolekce jsou nejodlišnější pro jednotlivé precursory,zatímco druhá kolekce je stále na podobný princip, ale požaduje různé itemy. Druhá kolekce si zajišťuje řádnou hodnotu goldů a času pro každý z precursorů k zachování hodnoty ve hře.

gw2-legendary-precursor-collection-2gw2-legendary-precursor-collection-7

 • 3.tier kolekce je spíše tématicky založen. Pro Juggernauta budete muset v první řade postavit Ooze Terárium které bude domovem pro všechny ooze, které posbíráte. Odtud budete muset porazit všechna ooze na příče celému světu a zkombinovat je v Chromatic Ooze. Jakmile máte Chromatic Ooze, budete ho muset krmit různými druhy Ooze nápoji a pokrmy, aby vaše Chromatic Ooze rostlo. Ve finálním kroku vezmete vaše dobře živené Chromatc Ooze a necháte se od něj poškozovat v různých lokacích za účelem tréninku.

gw2-legendary-precursor-collection-3gw2-legendary-precursor-collection-9

 • Jakmile dokončíte kolekce tak si můžete jít a vyrobit každý tierový precursor. Essence of the Colossal získáte z dokončení první kolekce ale k vyrobení dalších tierů potřebujete itemy které získáte pouze rozebráním precursorů z 1. a 2. tieru atd. Každý tier precursor vám nabídne unikátní skin k odemčení.
 • Pro výrobu precursorů budete také potřebovat plnit různé aktivity v PvP/WvW. Budete potřebovat Shards of Glory z PvP a Memories of Battle z WvW.
 • Recept na Legendary Inscription byl ukázán následovný:
  • 10 Globs of Ectoplasm
  • 5 Piles of Crystalline Dust
  • Orichalcum Plated Dowel
  • 10 Elonian Leather Squares

gw2-legendary-precursor-collection-4gw2-legendary-precursor-collection-5

Nové Legendární Zbraně

 • Při livestreamu, který proběhne někdy mezi Twitchconem a vydáním HoT, vám předvedeme nové Legendární zbraně. Nové Legendárky a jejich precursory budou account bound. Legendární backpack/armor bude také account bound, takže budete si muset odehrát obsah, aby jste je získali.

Reagovat

You must be logged in to post a comment.

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.