Guildovní Obsazování Objektivů ve World vs. World

Zdravím, Mist bojovníci. Guildy jsou hlavním aspektem Guild Wars 2: Heart of Thorns™, a naše přání je aby se staly větší součástí ve World vs. World. Chceme dát členům guild a guildám samotným vice strategických možností a přimět je aby spolupracovali se svojí guildou a jinýma guildama a hráči. Za tímto účelem jsme kompletně přepracovali Guild Claiming Systém tak, aby guildy měli více možností a nástroju ve WvW.

Hráči budou pomáhat svým guildám získáváním zdrojů,kterýma lze odemykat upgrady jako jsou: Tactics(taktiky) a Improvements(vylepšení). Ty mohou být využity k vylepšeni funkčností a zvýšení obrany daného objektivu nebo dát svému týmu výhodu v bojovém poli. Tyto vylepšení a nástroje nutí týmy k taktickým rozhodnutím o tom, které objektivy vylepší,ponechají nebo zníčí, aby získali co nejvíce výhod pro jejich tým (nebo omezit co nejvíce výhod jejím nepřátelům).

Získejte své uzemí

Guild haly představí budovu pro WvW s názvem War Room. Guildy mohou tuhle war room vylepšovat a za její pomocí odemykat ability jako jsou claimování objektivů a stavění upgradů, které mohou být v objektivech využity.

Při získávání, guilda s nejvíce počtem hráčů při obsazování objektivu má nejvyšší prioritu.Pokud guilda odmítne objekt, tak další guilda v žebříčku priorit má možnost o objektiv zažádat . Po třech obsazení, má každá guilda možnost si nárokovat objektiv. Guild člen s pravomocemi k obsazování objektivů musí byt přítomen při obsazování, aby mohl pro guildu objektiv nárokovat a využit slot pro upgrade. Kromě toho že u objektivu je banner reprezentující guildovní znak, tak také NPC obsazeného objektivu reprezentuji guildu guildovním tagem.

Upgrady mají tři tiery které jsou založeny na tom jak dlouho je objektiv držen. Objektiv se automaticky upgraduje na další tier pokud ho guilda drží dostatečně dlouho, následně je povoleno guildě stavět vyšší tier upgrady. Upgrady dělíme na dva typy: Improvements, která jsou pasivně aktivní na objektivu; a Tactics, které umožňují hráčům používat objektiv ability.

Improvements jsou upgrady zlepšující obranu objektivu a zároveň přidávají nové funkce. Můžete nechat postavit kanóny, minomety, a vařící olej na obranu proti útočícím hráčům , zesílit stráže, a past která povede k výbuchu skladu když ztratíte objektiv. Supply campy můžou upgradovat rychlost, kapacitu a výdrž dolyaků. Věže(Towers) lze upgradovat tak, aby ukazovali nepřátele v okolí a zároveň posílit hráče ,kteří je brání. Fontány Stonemist hradu lze upgradovat tak aby daly stealth těm, co se z nich napijí.

Tactics jsou objektem založené ability, které může hráč použít k dočasnému boostu nebo k obraně objektivu. Přivolávají supply drop, aktivují pasti mrazící nepřátele a nebo dočasně posílí brány proti všem útokům. Když je situace u Stonemist Hradu zoufalá, můžete zavolat Pact Fleet bombardéry, aby znetvořili bojové pole v ruiny.

Některé takové super zbraně a speciální gadgety může použít jeden člen guildy a vyrazit s nimi do boje. Třeba takový Banner of the Centaur dokáže uvěznit nepřátele do klecí,zasype je smrští šípů a vám i blízkým spojencům umožní při zašlapat nepřátele cestou napříč bojištěm. Případně se můžete přeměnit v charrské vozidlo a jako správný pirát silnic uškvařit nepřátele na uhel.

Buffed Up

Další velkou změnou v systému je, že všechny vylepšení WvW objektivů, která se dříve zakupovala na dvanáct hodin byla nahrazena jediným vylepšením, které přetrvává na daném objektivu tak dlouho dokud je vaše guilda daný objekt chopna udržet. Tohle vylepšení můžete ve vaší war room vylepšit k poskytnutí větších bonusů.

Upgradovaný guild claiming systému přidává k hodnotě zabezpečování objektivů a dává guildám zcela novou úroveň možností a strategické hloubky. Těšíme se na to až uvidíme týmy využívat tyto nové možnosti vedení války ve World vs. World.

Reagovat

You must be logged in to post a comment.

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.