Guild Wars 2 spuštěno v Číně!

Právě dnes hra Guild Wars 2 dosáhla dalšího významného milníku. Hra byla oficiálně spuštěna v Číně. Masivní akce v Pekingu znamenala obrovskou příležitost představit hru, a to včetně prezentace zakladatele ArenaNet Mika O’Briena. V prezentaci Mike poukázal i na nadcházející festival Čtyř Větrů, což bude první skutečně globální herní aktualizace.

,,Čínským hráčům chceme zajistit tu nejlepší možnou zkušenost s MMO, takže jsme spojili síly s KongZhong, což je ambiciózní partner, který sdílí naše nadšení pro kvalitu,“ řekl O’Brien. ,,Společně jsme strávili osmnáct měsíců příprav – setkávali jsme se s čínskými hráči a vůdci gild a získávali jejich zpětnou vazbu. Mohli  jsme tak zapracovat na každém herním detailu. Nakonec jsme připraveni otevřít náruč a přijmout Čínu jako globální komunitu.“

Guild Wars 2 přivítá slavnostní festival Čtyř Větrů, který pro NA a EU regiony započne 20. května. Tento herní festival přivede zpět některé famózní momenty z první sezóny Living World (Living Story) a má přimět hráče, aby tuto událost společně oslavili.

Na akci konané v Pekingu, kde se ArenaNet a KongZhong dělili o pódium, hráči mohli spatřit i Čínskou superstar a 9 metrovou sochu Rytlocka Brimstona. Této akce se taktéž zúčastnil Jike Juan Ai, též znám jako Summer (léto). Summer měl v rukávu i svou třešničku na dortu. Pro herní fanoušky Guild Wars 2, a zvláště pro ty čínské, připravil hudební video, které prolíná živé dění společně s hrou na hudbu čínské Guild Wars 2 hymny Fear Not This Night. Píseň o naději zpívanou mystickou Pale Tree svým Sylvarským dětem.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=i-DL3M9Jckk[/youtube]

10 komentářů k “Guild Wars 2 spuštěno v Číně!”

 • avatar

  Mno, docela slušný videjko :) neřešim teď jen tu ženskou jo 8-)

 • avatar

  @Chlupac: Nj, ty bys taky běžel za všim co má prsa a dejchá! :-D

 • avatar

  hmm ne to bych se uběhal… ono to před chlupáčkem utíká :D

 • avatar

  super video:DD

  PS: neviete prečo mi píše keď prídem na forum a otvorim článok(je jedno ktorý) píše mi že nemám povolenie – prístup odopretý a to pri všetkých článkoch

 • avatar

  Zlej a ošklivej darebák, nám něco udělal s databází. Snad to dneska půjde :-)

 • avatar

  pekny video, hlavne ta pisnicka je super, pamatuju jak jsem si poustel soundtrack na youtube jeste pred spustenim :D

 • avatar

  Fear Not This Night instrumentálka je asi to nejlepší na GW2 :). Zajímalo by mě, jakej model to má v Číně, předpokládám klasiku F2P.

 • avatar

  tak jsem to našel, model bude stejný, částečně se přizpůsobí trendu, že v Čině hráči platí za čas, který u hry stráví, základ ovšem stejnej, jako zbytek Světa.

  http://www.prnewswire.com/news-releases/guild-wars-2china-commercialization-strategy-confirmed-free-closed-beta-test-starts-on-march-11-247647261.html

 • avatar

  Kde čteš o tom placení za čas či tak ? tam píšou, že ten model je naopak úplně stejnej :D

 • avatar

  V Číně se hraje stejně jako v Koreji dost v hernách, takže to bude asi ono. Tu větu jsem našel na AN oficiálkách .)

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.