Guild Wars 2: Heart of Thorns

Finální epizoda druhé sezóny nám sice nedopřála žádný konec, ale přinesla spoustu zajímavých otázek. Se spoilery z epizody Point of No Return prozatím ještě počkáme, ale nemá cenu tajit název nadcházejícího obsahu(?), který vyvolal veliké nadšení a hromadu spekulací.
Nově registrovaná obchodní značka NCsoftem pro Guild Wars 2: Heart of Thorns (nehledě na hezké logo ;) ) zvedla naděje na možný datadisk či nějakou formu DLC.

Dle předpokládaných zisků NCsoftu ze hry Guild Wars 2 by mělo dojít ve 3. čtvrtletí letošního roku až k 4-5 násobnému nárůstu, což by mohlo znamenat vydání právě nového placeného obsahu. (Díky uživateli Rozbuska za vyhrabání tabulky)

Více informací nám odhalí přímo prezident ArenaNetu Mike O’Brien spolu s oblíbeným Colinem Johansonem na PAX South již tuto sobotu od 17:30 do přibližně 19:00. Celá akce bude pochopitelně živě streamovaná přes Twitch.
Jak vysoké naděje si dělat a co všechno očekávat je rozhodně zajímavá otázka, ale už při čtení oficiálního popisu akce se nemůžu ubránit nastoupení do „hype“ vláčku:

„…buďte jedni z prvních, kdo uslyší jak vytváříme nový rámec toho, kam až dokáže MMO vyvíjet svůj svět. Living World byl pouze začátkem.“

Co čekáte vy?
Neváhejte se zapojit také do diskuzí na fóru.

Guild_wars_Heart_of_thorns

1 komentář k “Guild Wars 2: Heart of Thorns”

 • avatar

  taky bude o vikendu 24 a 25.1 sleva 75% na digitalni verze hry koupene skrz guildwars2.com, to je hra za 9,90 dolaru!!

  jo a ten link na forum je blbe, odkaz je zvojeny.

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.