Gildovní mise – Dobrý základ

Minulý měsíc jsme představili nové gildovní mise, což je obsah v otevřeném světě, vytvořený speciálně pro gildy. Tím jsme ale neskončili. Gildovní mise jsme vytvořili jako začátek něčeho nového. Nevytvořili jsme tento obsah jen proto, abychom si odškrtli gildovní akce jako splněné. Chtěli jsme vytvořil základnu pro budoucí týmy, které budou tímto směrem vytvářet a rozšiřovat hru dále.

Přestože je teď tým o mnoho menší, protože všichni dřívější členové jsou teď součástí vznikajících týmů, které… víte co… budou mít vliv na výsledky svých projektů. Takže zatímco náš současný tým s radostí představuje měsíční update, už teď víme, že i kdybychom dnes přestali na gildovních misích pracovat, rozhodně to nebude konečná, ale jen jedna z prvních vlaštovek.

Nový typ mise – Bounty Hunt Trénink

Jedna z nejlepších stránek systému gildovních misí je možnost přidávat zcela nové druhy gildovních misí. A přestože se možnosti nových misí táhnou k nebesům, pro tento měsíc jsme se zaměřili na něco mnohem přízemnějšího – Tréninkovou misi Bounty Huntu (‚Bounty Hunt Training mission‘).

Tato mise je navržená speciálně pro menší gildy a občasné hráče jako cesta k vybudování gildovního obsahu. Cíl mise je velmi jednoduchý – znič jeden cíl během 15 minut. Nenechte se ale zmást, stále se jedná o silně skupinovou záležitost a ani jediný cíl není triviálním úkolem. I hráči z velmi malých gild o pár lidech tak budou muset alespoň na chvíli spojit své síly s dalšími hráči.
Důležitým faktem je to, že mise je automaticky dostupná k odemknutí, jakmile gilda vyzkoumala Art of War 3. úrovně. Vyzkoumání mise stojí 300 Influence a trvá 72 hodin. Za splnění získáte 3000 influence (namísto Guild Merits). To se může ukázat jako výhodné pro malé či málo aktivní gildy, které mají potíže získat alespoň 1000 influence za den.

04c98bounty-2-mult-2 23723bounty-mayana-1 d8a94bounty-yanonka-1

 

Tři nové Guild Bounty cíle

Představitelé Tyrie s radostí oznamují, že gildy denně dokončí stovky lovů nepřátel. Ani to ale neodstrašilo zákeřné kriminálníky Tyrie, a ti nyní tvrdě udeřili.
Tento měsíc vám přinášíme tři nové cíle vašich lovů, které jsou mnohem rafinovanější, nebezpečnější a hůře polapitelnější než všechny předchozí. Prostudujte si drobné informace, abyste nebyli zcela zaskočeni při zjištění, že musíte upravit vaši strategii.

 • 2-MULT – Tento poruchový prototyp meteorologického golema začal řádit v Timberline Falls. Je nezbytné jej přivést cíl na aktualizaci softwaru.
 • Big Mayana – Tenhle nenasytný hylek je hledán k výslechu ohledně nedávných otrav. Předpokládá se, že se ukrývá někde ve Sparkly Fen.
 • Yanonka the Rat-Wrangler – Tento ničemný obr je obviněn ze špionáže a sabotáže různých frakcí soupeřících o kontrolu nad Fields of Ruin. O cíli je známo, že pro svou špinavou práci využívá ochočené krysy.

Nové odměny

Rozšiřování gildovních misí není omezeno pouze na jejich obsah, ale snažíme se vylepšit také jejich odměny. Do hry byl zařazen zcela nový set zbraní a bude dostupný u obchodníka s Guild Commendations.

A navíc…

Kromě nového obsahu a oprav chyb se také zaměřujeme na celkové vylepšování gildovních misí. Například aktivace mise a úspěch nebo selhání jsou nyní zaznamenávány v historii gildy. Také jsme upravili některé popisky cílů misí, aby byly přesnější. Těšte se na další novinky v této části hry.

Na shledanou ve hře!

07d84guild-missions-2-old

2 komentáře k “Gildovní mise – Dobrý základ”

 • avatar

  „Minulý měsíc jsme představili naše nové guild mise, což je obsah v otevřeném světě vytvořený speciálně s myšlenkou na guildy. To byl teprve začátek. Jednoduché přidání nějakého nového obsahu, který by mohly guildy hrát a tvrdit, že máme hotovo, zkrátka nebylo dostačující. Chtěli jsme vybudovat solidní základy pro budoucí týmy, tak aby mohly relativně lehce nadále rozšiřovat a vylepšovat systém guild.“

  Black Angels (THOR) vítá přidání „g- misí“ do GW2…dále souhlasíme s komentářem, že je zapotřebí udělat něco podstatného pro jednotlivé guildy, které hrají na GW2.

  A co naopak naše guilda postrádá?:
  1. absence aliančního systému (měl být zachován jako na GW1!)
  2. GH pro každou guildu (viz. GW1)

 • avatar

  @Conan Cimmeran: Kdyby byl přidán alianční systém, bylo by nutné zase zrušit systém multiguild, jedno nemůže koexistovat s druhým v tom správném rozsahu. Ale pokud se tu chceš rozepisovat o věcech co chybí guildě, tak je toho mnohem více než jenom GH např.
  1. Chybějící kontrola aktivity členů guildy. většina jich buď nereprezentuje nebo se dlouho dobu nelogne vůbec, nikde není napsáno kdy taková aktivita naposledy proběhla a nedá se to dost dobře uhlídat.
  2. Více filterů uvnitř, třeba i podle sPvP(budoucí ranking),WvW rankingu, fractálů apod. bych také uvítal.
  3. GvG, sPvP nedostatečně motivuje vůbec nějakou guildu mít a budovat, už teď se provádějí GvG akce ve WvW ve velké míře, nemuselo by to být tak velké ale možnost třeba nějakého týdenního turnaje nebo tak něco by byla určitě fajn.
  4. Možnost vyhodit svého vlastního leadera na základě hlasování – omezilo by to problémy s neaktivními leadery, kteří nechtějí předat práva, ale i špatných a ne zrovna dobře organizujících leaderů.
  5. GH systém by mohl být mnohem více propracovanější, mohla by zde guilda třeba dostat určitou část země a zde třeba něco budovat, zlepšovat svojí GH od chajdičky až po nějakou pořádnou tvrz, nebo naopak GH o které by se muselo v rámci GvG bojovat ( ale to je spíše PvP a to bych si jako spíše PvE hráč nepřál)
  atd. atd. :)

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.