A A A

Zvažte možnost registrace, zatím jste zde jako
HOST

sp_LogInOut Přihlásit sp_Registration Registrovat

Registrovat | Ztracené heslo?
Pokročilé hledání

— Kde hledat —

— Match —

— Prohledávat —

Minimální délka hledaného slova je 3 znaků - maximální délka hledaného slova je 84 znaků

sp_Feed RSS téma sp_TopicIcon
Guild Wars 2 S/D Elementalist tPvP - arenas 2015
7. Únor, 2015
20:28
Bloodwish
Restless Spirit
Členi
Příspěvků ve fóru: 5
Členem od:
17. Duben, 2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Zdravím vás bodří a dobří lidé,

rád bych se Vámi podělil o svoji videoprvotinu. Všechen materiál jsem shromáždil během jednoho nočního hraní.

Omluvte prosím můj 4:3 formát a tedy lehké usurpování černočerné černoty po krajnicích.

Pokud bych Vám měl doporučit nějaký z momentů ve videu, bude to 14:10, kde se mi povedl výživný critical, případně 18:06, kde se můžete podívat na to, jak se snažím každého protivníka „otevřít“.

Ke hraní si pustím většinou nějakou pěknou hudbu a mojí věrnou společnicí je mi myška Logitech G600 (veliká spokojenost).

Snad se Vám bude video líbit.

Užijte si ho!

Build

Můj aktuální build není tak doslova aktuální. Hraju Phantaramův původní build a mám kombo S/D. Co jsem tak pozoroval, tak mi přijde, že plno lidí Scepter hatuje, že prý to není hratelné, nicméně já se se Scepterem cítím, jako ryba ve vodě. :) Build je koncipován tak, abyste po celou hru zůstali ideálně naživu a podpořili team nejen tím, že nebudete dávat protivníkovi laciné pointy za zabíjení. Užijete si, jak dmgování, tak healování sebe sama.

Phantarama považuju za svého mentora, když jsem s launchem hry v PvP začínal, byl to právě Phantaram, kdo mi běhal ve videu po monitoru a já se snažil poučit a zlepšit.

http://gw2skills.net/editor/?f.....fQaZAGPAAA

Ingame ID

Ve hře mě najdete pod ID: Bloodwish.7058. Snad se nám někdy podaří se ve hře setkat a zaříznout v PvP pár trenek. :)

Playlist

00 Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy

00 Vinyl scratch, Alarm clock, Click

01 Nightwish – Gethsemane

02 Rammstein - Du Riecht So Gut

03 Sabaton - Attero Dominatus

04 Rammstein - Ich Will

05 Two Steps From Hell - Protectors of the Earth

Poznámka: Pokud byste z nějakého důvodu neměli náladu na ČJ, mojí AJ verzi komentáře naleznete pod videem na YB, ačkoliv za předpokladu, že jste dočetli až sem, je moje informace pravděpodobně dosti zcestná. :)

8. Únor, 2015
20:08
MaXi
Praha
Spamer
Členi
Příspěvků ve fóru: 1614
Členem od:
22. Říjen, 2011

build je fajn, jen bych popremyslel o zmene arcane mastery na renewing stamina, jednak bys mel lepsi surv a jednak castejsi evasive arcanu, coz je imo lepsi nez tech par vterin na arcane spellech, ale to je na tobe... co se tyka sigilu, pokud vim, tak driv mely tyhle sigily sdilenej CD, takze kdyz ti procnul jeden tak nemohl procnout druhej, ale to bych radsi zkusil nejdriv (pockej nez ti procne na figurine flame a hod dodge, uvidis jestli dostanes might), pokud to tak porad je, tak bych radsi vzal misto toho flame sigilu crit sigil, k valk amuletu by se ti tech 7% critu hodilo, ale mozna bych ho vzal i pokud to tak neni, protoze mit on crit sigil s 17% critu je imo blbost :) runy nedokazu posoudit, spatna volba to urcite neni, osobne mam tedka divinity abych trosku boostnul i surv a ne jen dmg, ale to je opet otazka vkusu :)

jinak video je docela v pohode :) jen skoda, ze se soustredis vic na fighty nez na vyhru, obcas tam zbytecne blbes kolem a pritom na pointu kousek vedle nikdo nestoji a mohl si ho snadno decapnout... komentar z YT si mel bud prelozit kdyz je to ceskej web nebo nechat kazdyho kdo chce at si to precte na YT ;) to je tak asi vsechno co bych k tomu rekl :)

Czech Farmers

Seafarer's Rest

8. Únor, 2015
20:27
Bloodwish
Restless Spirit
Členi
Příspěvků ve fóru: 5
Členem od:
17. Duben, 2013

MaXi napsal(a)
build je fajn, jen bych popremyslel o zmene arcane mastery na renewing stamina, jednak bys mel lepsi surv a jednak castejsi evasive arcanu, coz je imo lepsi nez tech par vterin na arcane spellech, ale to je na tobe... co se tyka sigilu, pokud vim, tak driv mely tyhle sigily sdilenej CD, takze kdyz ti procnul jeden tak nemohl procnout druhej, ale to bych radsi zkusil nejdriv (pockej nez ti procne na figurine flame a hod dodge, uvidis jestli dostanes might), pokud to tak porad je, tak bych radsi vzal misto toho flame sigilu crit sigil, k valk amuletu by se ti tech 7% critu hodilo, ale mozna bych ho vzal i pokud to tak neni, protoze mit on crit sigil s 17% critu je imo blbost :) runy nedokazu posoudit, spatna volba to urcite neni, osobne mam tedka divinity abych trosku boostnul i surv a ne jen dmg, ale to je opet otazka vkusu :)

jinak video je docela v pohode :) jen skoda, ze se soustredis vic na fighty nez na vyhru, obcas tam zbytecne blbes kolem a pritom na pointu kousek vedle nikdo nestoji a mohl si ho snadno decapnout... komentar z YT si mel bud prelozit kdyz je to ceskej web nebo nechat kazdyho kdo chce at si to precte na YT ;) to je tak asi vsechno co bych k tomu rekl :)

Ahoj, diky moc za vycerpavaci feedback v podobe komentare. Kazdopadne si cenim kritiky, respektive Tveho dobre umyslu. :) Ten zmineny train promyslim a "podrobim kontrole". Co se tyce run, tak jeste nez otestuju tvoje doporuceni, tak myslim, ze by mely fungovat, respektive bral jsem je z metabuild stranky, donedavna jsem behal s +5dmg a +7crit, coz asi nebylo uplne nejhorsi, ale ze soucasnych bude vetsi benefit. Ta matabuild stranka je aktivni, takze myslim, ze bude zarukou toho, ze ty runy budou spolecne fungovat, ale potvrdi se to az po testu, ktery si navrhnul.

Co se tyce fighteni, nejsi dneska jediny, kdo mi tento poznatek feedbackuje, takze se pokusim odpovedet v podobem ramci, jako jsem dnes reagoval na oficianlni foru.

Je bohuzel obtizny najit ten spravny stred mezi tim, aby clovek hrat pro team a zaroven, aby video bylo dostatecne atraktivni pro divaka, takze jsem se, jak si spravne podotknul soustredil primarne na lov a zabijeni, cehoz si v tpvp jinak nedopravam a snazim se maximalizovat tamovou hru (bez ni by to clovek stejne nikam nedotahnul a brzo by ho z teamu/guildy/party vykopli). Neutralneji by to asi pusobilo ve WvW, ale na ten nemam PC, takze se soustredim ciste na tPVP a video pouze z TDM mapy se mi tocit nechtelo, tu obecne nemam vubec rad, ackoliv by byla pro ramec myho hrani intuitivnejsi a do oci mene bijici. :)

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online:404

Právě online:
14 Host(é)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)

Nejaktivnejší uživatelé:

Rozbuska: 2025

MaXi: 1614

Maorihakacz: 1073

Romel: 1018

Tear: 806

javorovej: 641

Statistiky uživatelů:

Hosté: 3

Členové: 7078

Moderátoři: 2

Administrátoři: 3

Statistiky fóra:

Skupiny:8

Fóra:69

Témata:1929

Nejnovější uživatelé:

Goblinx

Moderátoři:Ficik: 2464, Kacer11: 126

Administrátoři:Zauxit: 261, Dreamer: 47, Chlupac: 1055

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2017 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.