Barvy v novém systému Wardrobe

S přidaním nového systému Wardrobe a jeho funkcí se naprosto mění způsob interakce se vzhledem vašeho vybavení. Již delší dobu byla cítit potřeba aktualizovat systém barev. Proto v dubnu v novém Feature pack proběhnou v systému barev zásadní změny.

Barvy pro celý účet

Jedna z největších připravovaných změn je ta, že barvy již nebudou odemčeny pro jednotlivé postavy, ale pro všechny postavy na vašem účtu. Po vydání Feature Pack se všechny nově odemčené barvy zpřístupní na všech vašich postavách. Pokud již máte přistup k jedné barvě na více postavách, bude vám tato skutečnost nahrazena. Po přihlášení se na další vaši postavu, která má na sobě již dříve na účtu odemčenou barvu, obdržíte jednu Unidentified dye – tzn. za každou duplicitní barvu.

Získávání Unidentified Dyes

Se změnou systému barev přichazí také pokles poptávky po jednotlivých barvách. Z tohoto důvodu dojde ke změně v získávání Unidentified Dyes. Bude je možné získat pouze za pomocí Mystic Forge, nebo pomocí herních odměn. S jednotlivými barvami bude možnost stále obchodovat v Trading Post a vyrobitelné barvy je možné i nadále vyrábět. Proces identifikace Unidentified Dyes zůstane zachován ve své původní podobě.

Barvy v Hero Panel

Nová sekce aktualizovaného Hero panel bude zasvěcena barvám. Bude zde možnost nejen prohlédnout si vaši sbírku barev, ale také barvit vaši výbavu.

V sekci barev také přibude nová možnost náhledu jednotlivých barev na vašem brnění, která umožní si barvu prohlédnout na daném kusu brnění pouhým přesunutím myši na vybranou barvu.

4 komentáře k “Barvy v novém systému Wardrobe”

 • avatar

  btw kdo to sleduje, ceny fine a master barev vystrelili na 4 az 5 nasobek ceny

 • avatar

  @narg: Je to celkem jednoduché, lidi začali kupovat stacky barev pro nové postavy – „Po přihlášení se na další vaši postavu, která má na sobě již dříve na účtu odemčenou barvu, obdržíte jednu Unidentified dye – tzn. za každou duplicitní barvu.“… Koupíš desítky barviček za silver / každá a pak prodáš unidentified dye za 40 silverů. Kdo to stihl nakoupit předem než ceny vzrostly, tak si neskutečně vydělá. Jestli mam teda pravdu.

 • avatar

  presne tak

 • avatar

  Dokonce se změní crafting Bifrostu, teď na něj nebude potřeba 250 unidentified dye, ale jenom 100, ještě že jsem s tím počkal ^-^

 • Reagovat

  You must be logged in to post a comment.

  Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2019 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

  Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

  All other trademarks are the property of their respective owners.