Seznam Guild Living World

HoT – předprodej zahájen!

Předprodej prvního datadisku Heart of Thorns byl zahájen! S koupí získáte exkluzivní titul „Maguuma Trailblazer“ a přístup do všechn nadcházejících beta víkendů!

Datadisk vychází ve třech edicích:

  • Standartní edice – Zaručí vám přístup do původních Guild Wars 2 a Heart of Thorns (cena: 44,99 Eur)
  • Deluxe edice – Obsahuje to co standartní edice a dále navíc – jeden extra slot pro postavu, miniaturní Rytlock revenant, revenant finisher, dekoraci pro halu – ‚Mordremoth’s Bane‘, exluzivní skin pro kluzák(glider) na plachtění. (cena: 74,99 Eur)
  • Ultimate edice – Obsahuje vše co Deluxe edice a navíc získáte 4000 gemů v hodnotě 50 Eur. (cena: 99,99 Eur)

 

Ihned můžete zakoupit zde na oficiálních stránkách!

Guild halls – novinky z E3 [aktualizováno]

Trailer pro gildovní haly:
YouTube Preview Image

Informace k halám:

Gilda s halou získá nejen samotnou halu, ale také přilehlou oblast – tedy celou mapu (jak veliká bude se neví).
Mapa je chráněna dračí armádou a pro získání haly je nejprve nutné o mapu bojovat.
Získáte možnost formovat gildovní tými, které mohou soupeřit v PvP žebříčcích a světových žebříčcích (World Leaderboards – novinka v HoT)
Možnost vytvoření portálu pro gildovní mise.
Výstavba arény – sandbox, kde se můžete utkat s vaší gildou a nebo přáteli. Můžete do ní přidávat různé nástrahy či pasti a to i v průběhu boje. Její vylepšení umožní tvorbu právě výše zmněných gildovních týmů.
War Room vám umožní vyrábět nástroje, které vám pomohou ve WvW – například lodě, které mohou pomáhat při obraně Stonemist castle a nebo vozidla charrů, které budou použitelné v některých částech nové borderland mapy.
Gildovní workshop umožní nové crafting disciplíně (The Scribe) vytvářet předměty pro gildu. Například bannery, WvW nástroje a dekorace pro haly.
Hospoda poskytne hráčům buffy a sociální prvky (?..bůh ví).
S tržnicí získáte přístup k novým setům mini petů a novému stupni gildovních zbraní či brnění.

Dále:

Bude přidána možnost psát do více gildovních chatů bez nutnosti přepínání reprezentace.
Gildovní haly budou dostupné dvě. Jedna jeskynní – Guilded Hallow, která leží pod džunglí a druhá – Lost Precipice – leží na hranici džungle a North Maguuma Wastes a nabízí veliký vertikální prostor pro skákání a plachtění.
Vaši gilda může obývat v jednu chvíli pouze jednu halu, ale můžete mezi nimi přepínat se zachováním všech upgradů a budov.
Dekorace pro halu můžete získat novou crafting disciplínou (Scribe), zakoupením delux edice a nebo pomocí herních odměn zaměřených na skupinovou hru.
Dekorace bude možné natáčet a přemisťovat dle vlastních představ. Některé z nich budou detekovat kolize a jiné zase ne (například zdi a rampy pochopitelně ano).
Nový gildovní rank Architect bude určovat, kdo může přemisťovat staré či umisťovat nové dekorace.
Do vaší haly se bude možné přenést instantně pomocí tlačítka z guild panelu.
Z vaší haly budete mít možnost portu do nejrůznějších lokací s maximální prioritou pro udržení členů gildy u sebe.

Stronghold podruhé!

2-3.6. proběhne druhá public beta módu stronghold! Beta začne 2.6. v 21:00 a bude opět trvat celých 24 hodin. Mód si můžete vyzkoušet z PvP lokace Heart of the Mists spuštěním Unranked arény.

26.5. – Beta test

Nový betatest proběhne již toto úterý. Beta bude obsahovat malý úsek příběhu a dva outposty (-eventy, které jsou podobné těm v Silverwastes.

Test bude probíhat v noci z 26.5. na 27.5. ve třech dvouhodinových intervalech s přestávkami. Během testu bude hráčům dostupný revenant a všech 8 zbylých profesí.

Jednotlivé testy se budou konat (našeho času):

20:30-22:30 ,  00:30-02:30,  04:30-6:30

 

Specializace – bližší náhled

Ačkoliv se zpožděním, zde je malý přehled toho, co od specializací můžete očekávat a na co se těšit.  Poslední detailnější novinky rozhodně předčily mé očekávání… a co u vás?

Druhý beta test

Od dneška (28.4.) máte šanci dropnout v Dry Top a nebo Silverwastes speciální předmět “Portal to the Heart of Maguuma”, který vašemu účtu zaručí přístup do příštího beta testu datadisku. Mimo to budou opět někteří lidé náhodně vybráni (tak jako tomu bylo v testu předchozím). Přesná doba trvání akce na dropy ani datum konání bety zatím není známo.
V obou případech pro přístup do bety je nutné být přihlášen k odběru novinek (ZDE na stránce tlačítkem „Subscribe“) a email v odběru se musí shodovat s emailovou adresou vašeho účtu.
Připomínáme, že beta není pod NDA, tudíž se můžete podělit o svoje zážitky, screenshoty a nebo i povedená videa! :)

Created by Vivi Pic s.r.o.. Copyright © 2008-2015 GuildWars2.cz. All Rights Reserved.

Guild Wars 2, ArenaNet, NCsoft, the Interlocking NC Logo are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation.

All other trademarks are the property of their respective owners.